|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikel za potiskat
30.4.2006 12:37:36   
Anonimen
Zanima me katere imate in kako se obnesejo??user posted image

Menda veste kaj mislim, amapk bom vseeno opisala še kaj natančno mislim:
Tista plastična kolesa oz. trikolesnik, ki se ga lahko zadaj z palico potiskauser posted image user posted image

Torej nekega sem gledala v pikapolonici pa nevem , če je kaj pridauser posted image user posted image
Na kaj je treba bit pozoren?Nik je star 11 mescevuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tricikel za potiskat
30.4.2006 12:39:02   
Anonimen
Pozoren je treba biti predvsem  na to, da se da s palico premikati balanco, vižati. Ostalo so nianse.

Aja, edino še, če ste bolj visokorasli, se mogoče splača pogledati, če so kje te palice kaj daljše, ker ponavadi so prav kratke in se je treba že srednjeraslim kar malo dol držat.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 30.4.2006 12:40:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tricikel za potiskat
30.4.2006 12:50:53   
Anonimen
to je zelo fajn zadeva.Nam ga je kupila tašča,ker nas je vprašala kaj naj vnuku kupi za rojstni dan in smo ji to predlagali.Kakor vem ga je kupila v babycentru.
mali naš vedno tist zvonček pritiska in mu je tako lepo,da vedno pleše skoraj notri user posted image
Edino kaj me moti je to: zadnjič sva šla atiju v službo s tem triciklom in mali mi je zaspančkal notri.Do tukaj je vse ok,samo ni se imel kam naslonit,pa mu je glavica vedno omahnila dol,potem pa še s telesom začel dol padat.
no,in potem sem ga mogla primit v naročje (mali je še vedno spal ) in prazen tricikel rinit user posted image
Ročaj glej,da bo dosti dolg ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tricikel za potiskat
30.4.2006 14:41:28   
tins
Če si v Pikapolonici gledala tricikel v akciji za 8.500(neki tazga), ga kar kupi!
Mi ga imamo in je super, ima vse potrebno, moja 11-mesečnica uživa 100 na uro.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tricikel za potiskat
30.4.2006 16:00:17   
Anonimen
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3131/Kolo_tricikel_gugalnik_z_vrtljivim_rocajem_strehico_in_oblazinjenim_sedezem/-/Mi imamo tega za našega 9 mesečnika in je zelo zadovoljen. Le ogledala smo morali odstraniti ker se je držal skos za ogledala.
Sedaj je v BC v akciji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tricikel za potiskat
30.4.2006 21:34:37   
mojca2005
mi smo dobili tistega, ki ga imajo zdaj v Baby centru v akciji... je pa fuuuulllll dober, mi smo zelo zadovoljni z njim...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tricikel za potiskat
1.5.2006 10:16:48   
Lana_s
Midva sma tudi kupila tistega, ki je zdaj v BC v akciji, samo dva dni pred akcijouser posted image  Je pa superuser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tricikel za potiskat
1.5.2006 10:30:21   
pravljica
mene motijo plastična kolesa (všeč so mi pa tisti od rolly toys)...a ima kateri mehka, gumijasta kolesa?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tricikel za potiskat
1.5.2006 11:12:42   
Geja
mi imamo tega  http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/6313/Kolo_tricikel_z_vrtljivim_rocajem_Pikolo/-/
in smo zelo, elo zadovoljni... fajn je ker ima ograjico, da ti ne pade ven. Potem se pa ta ograjica itak sname..
Mi smo kupili preko spletne strane enakupi se mi zdi... iz Brežic, so oni tudi uvozniki, in smo lansko leto plačali okrog 10 oz. 11 jurju..
Tale varinata v Pikapolonici je zelo ugodna in mi ga imamo iste barve - modrega....
Priporočam nakup !!!! user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

čau,čau
Geja

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/6313/Kolo_tricikel_z_vrtljivim_rocajem_Pikolo/-/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?