|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premetavanje po posteljici
30.4.2006 10:03:24   
Pikica76
Naš lumpek je star 6 mesecev in se ponoči ko se začne zbujat ful premetava po posteljici in to zgleda tako, da se z nogicami odriva in se odrine čisto do roba posteljice, potem pa zatlači glavo v uno obrobo in potem vanjo brunda. Tudi, ko je pri meni v postelji se odriva in išče nekaj kamor bi se pritisnil, pa skoz se odriva od mene, od posteljice, v glavnem sploh ga ne morem umirit. A se še pri komu to dogaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Premetavanje po posteljici
30.4.2006 10:45:55   
Bonnie_RR
Meni se tudi dogaja, da se takoj, ko začuti nekaj pod nogami, začne odrivat. Največkrat pa seveda od mene, ko ga previjam.
Opazila pa sem tudi, da je v posteljici že ene 2x nekaj z glavo v jogi tiščal. Pa ene parkrat je hitro premikal glavo levo/desno in se mu je to strašno fajn zdel.
Star je pa šele 2 meseca in pol.

Po mojem je to normalno in se na tvojem mestu ne bi obremenjevala. Je pač bolj živahen in navihan...user posted image

Lp

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Premetavanje po posteljici
30.4.2006 11:02:50   
KODA
Naš tamali je pa imel tako nemirno spanje,da je spal zdaj na enem koncu posteljice,si ga čez nekaj minut pogledal,je že bil na drugem koncu posteljice.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Premetavanje po posteljici
30.4.2006 11:04:19   
dani
Tudi naša je tako živahna in navihanauser posted image . Zbuja se 3x ponoči in kakšen krat je hitrejša od mene tako, da jo najdem kar na nogicah, ki se drži na ograji posteljice. Da o oblačenju in previjanju ne govorimouser posted image ...nima sekunde mira in bi se samo kotalila, obračala in dvigovala. Stara pa je 8 mesecev tako, da mislim, da bo tudi pri vas še pestro ampak full zabavnouser posted image .


(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Premetavanje po posteljici
30.4.2006 11:33:32   
Tejči
Naša lumpa je stara 19. mesecev, pa zvečer zaspi v normalni legi, zjutraj pa se zbudi vedno na drugem koncu. Spi pa že v taveliki postelji z ograjico. Aja, pa glavico tudi vedno ob nekaj tišči, ali je to pupa, ali odejica,...

(odgovor članu dani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Premetavanje po posteljici
30.4.2006 19:25:27   
kati*
pri nas smo "težavo" rešili s spalno vrečo user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Premetavanje po posteljici
3.5.2006 18:32:24   
Kristjan
Srečneži vi, ki ste to rešili s spalno vrečo. Pri nas je naša user posted image  že drug dan pogruntala, da se tud v vreči lahko "puza" naokrog in koplje glavo v posteljno obrobo in zdaj vsak večer skor pol ure tišči rito v zrak in se meče levo in desno, da ji uspe prilest na drugo stran poseljice. Mislim, da ji ni pomoči user posted image

Smo mogli kupit kar dve obrobi za posteljo, da smo oblekli celo posteljico, ker se je drugače na drugem koncu postelje z glavo tiščala v prečke.


(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Premetavanje po posteljici
3.5.2006 19:29:01   
nejča
Tudi pri nas se kljub vreči v spanju vrti, obrača, vzdiguje, tišči v en kot, zjutraj je 360° drugače obrnjen, v glavnem tudi obrobe že zna odvezat in dol snet. Ni da ni, pa ni važno a je ful sit in utrujen, vse skupaj se začne okrog 1h pa vse do 6h zjutraj.
Zgleda da je take sorteuser posted image

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Premetavanje po posteljici
6.5.2006 11:44:56   
petra.horzi
pol mamo kr podobno vsi:)
moj se tud obrača, dons je star 4 mesece
al zleze dol, al gor, al se pa kr počes obrne
tud razmišlam da bi ga dala v spalno vrečo, ker dostkrat zleze pod dekco, pa da se mu ne bi kej zgodil:)

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Premetavanje po posteljici
6.5.2006 13:11:08   
trdozimc
Enako (star 3 mesece).user posted image
Mi ga imamo v spalni vreči, da se vsaj odkriva ne in ne leze pod odejo.
Lp vsem neučakančkom!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Premetavanje po posteljici
7.5.2006 9:32:17   
cuma
Moja žabica ima 5 mesecev se tudi že od 3.meseca obrača in spi v spalni vreči.  Večkrat se obrne na trebuh, ker pa se ne zna še obrnit nazaj na hrbet, gode in brunda naj jo pridem obrnit user posted image !
Na srečo ima telovadbo med spanjem raje čez dan kot ponoči user posted image .
Si pa res ne predstavljam kako bi bilo brez spalne vreče user posted image . Ona skozi odkrita, jaz pa vsakih 5 min v njeni sobi user posted image .

Lp cuma

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Premetavanje po posteljici
7.5.2006 13:29:21   
arielca
Pri nas je to čisto vsakdanja stvar. Ima pa par takih fint:
- včasih se zrita do vrha postelje, odmakne zaščitno obrobo in glavo nasloni na stranico user posted image ,
- včasih se obrne počez in ima glavo naslonjeno na stranico, noge pa dvigne in prekriža na drugi stranici user posted image ,
- vsako noč ji uspe, da se zbrca, tako da stvar rešujemo s spalno vrečo, poleti bomo pa že nekaj poskusili zimprovizirati user posted image .

Me tolaži, da sem tut jst spala v najbolj nemogočih položajih, pa sem zdaj OK (al pa je moj user posted image  tolk toleranten).

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!