|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pikice okrog ust
29.4.2006 12:39:06   
janja 27
moja mala user posted image  ima že 1 teden pikice okrog ust ma samo okrog ust in na bradi, stara je 4.5 mesece in jo še vedno samo dojim , se pa full slini in rokice tlači v usta saj imamo že 1 mesec 2 zobka spodaj ( enki ) čakamo na druge ma jih zgleda ne bo lep cajt...sem ji mazala z bepantenom pa ne vem sem mi zdi da nič ne pomaga..... imate kako idejo kako bi to zginlo sem najprej mislila da je na kaj alergične vendar nima nikjer drugod teh pikic samo okrog ust in mal po bradici  user posted image .. ne vem al se samo koža čisti....user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pikice okrog ust
29.4.2006 13:11:00   
tinatona
To ima od stalnega draženja - od sline. Bo minilo, ko se bo malo manj slinila oz. daljala roke v usta. Ne rabiš skrbet.

LP Tina

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pikice okrog ust
29.4.2006 19:50:36   
Anonimen
Ja, ali pa zaradi rast zobkov. Pri nas je bilo isto.

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pikice okrog ust
29.4.2006 20:22:11   
Seven*
Tole je od sline. Pri nas je pediatrinja svetovala hladilno mazilo. Je kar pomagalo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pikice okrog ust
30.4.2006 10:14:47   
petarda
Tudi Lukec ima občasno pikice okrog ust. Tudi meni se zdi, da je to od stalnega draženja. Jaz mu umivam s kamilicami, pa svetovali so mi naj ta predel nič ne mažem in naj pustim, da koža diha. Pa dudike sem tu pa tam sterilizirala.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pikice okrog ust
1.5.2006 17:13:26   
janja 27
živjo punce hvala za odgovore, ma sem pogruntala kaj je s temi pikicami, sem ji začela dajat slinčke (plastificirane iz notranje strani) ker se slini in mi tud meče mleko ven user posted image user posted image  da ne bo tolk mokra in seveda slinček je bil moker ona pa ga veselo mencala med rokami in se drgnal z njim okrog ust in ti je ti zdaj ji ga ne dam več pa je boljš, neki je že zginlo...user posted image user posted image , tko da je blo to verjetno to, sam morem pa veselo preoblačit in prat..user posted image user posted image , tko da to je to!user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




in najlepše od teh je?
Erin



Kristin (61%)

Kerstin (15%)

Tristin (24%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!