|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 16:59:10   
Anonimen
Skrbi me, ker me že nekaj dni boli sramna kost pri vhodu v nožnico, pa skoz mam čuden občutek tam doli, tud, ko grem na potrebo.Pa me skrbi, da je to kakšno popuščanje materničnega vratu al kaj takega, vem, da paničarim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 17:07:52   
x_srečka_x
Jaz nosim nizko mojo pupiko,to pa občutim kod da bi me nekaj tiščalo še posebej ko hodim kar čutim da je čisto spodaj pri mehurju...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 17:10:27   
Anonimen
Ja, pa prav na presredek mi pritiska, pa sem komaj v 24 tednu, pa me mal skrbi, saj jutr mam ginekologa, pa nočem tam prevelike panike delat:-)

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 17:29:00   
petka
Anonimna,

mene je tako tiščalo že od 20. tedna pa tja do 30, otrdeval mi je tudi trebušček. Sem mislila, da je otroček full nizko, pa po pregledu sploh ni bil...
Po 30. tednu  je tiščanje prenehalo (ravno, ko v času, ko se to navadno začne dogajat user posted image ).

Ves čas sem bila prepričana, da bom rodila prezgodaj, sedeaj sem v 39. tednu... tako da.... Me pa ravno danes RES že ves čas tišči user posted image user posted image .

Ampak na pregledu pa le povprašaj (pa brez panike user posted image ), nismo vse isto narejene in vsaka ima drugačne težave ter znake!

Pa lepo nosečnost!

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 19:20:44   
lelaval
Jaz sem občutila kot pritisk navzdol. Drugače skoraj ni možno opisat. Kot, da sem imela trebuh težek vsaj 50 kg in ga je vleklo dol. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 21:02:48   
puncica
Kot da bi me en prijel spodaj in vlekel dol, tako jaz občutim, sam tega zdej ni več toliko, sem v 37 tednu, je pa bila kriza tam od 20. tedna, ker če sem preveč stala me je ful tiščalo dol. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 21:18:17   
Mojca P.
Nic bat, Jaka je bil donosen, pa me je tiscalo od 20 tedna. Sem mojemu rekla, da ga bom v razredu, v soli (med sluzbo) kar zgubila..pa je bil samo teden prezgoden, sicer pa brez tezav...uh, pa porod tak, da ga vsaki zelim..brez panike!! Je pa baje ta obcutek pri drugem otorku vedno bolj intenziven, se posebaj ce je med obema majhna razlika!

Drzite se...Vseuser posted image !

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
20.4.2006 21:32:46   
Anonimen
Pri meni isto kot pri petki. Pa sem lepo donosila do 40. tedna. Sem pa dobila okoli 33. tedna nosečniški pas, ki je malo pomagal.

Tiščalo pa je dol kar na en tak zoprn način. Skoz sem imela občutek, da mi lahko kaj ven pade. Res ni bilo prijetno user posted image

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
21.4.2006 7:34:11   
najina pikica*
tudi mene tišči navzdol (že od 3mes naprej) ,bolečina je včasih pekoča in je močnejša na L str.tik pod jajčnikom.Pa sm na začetku zagnala paniko ker nism vedla kaj je to,pa me je g. pomirila da je to raztezanje maternice in medeničnih kosti...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
21.4.2006 7:50:59   
dory
Uf pri meni je bilo tiscanje  navzdol prav morece...samo,da sem vstala iz postelje, mi je tamal grozno zacel tiscat navzdol in po parih korakih sem imela obcutek,da mi bo dobesedno skocil ven....bolela me je kost...ma vse me je tolk bolel, da sem vcasih jokala zraven....poleg tega me je grozno bolelo v krizu, tudi trebuh je bil neprestano trd...no potem pa smo nepricakovano prej rodili, otroka pa so komajda se resili...

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
21.4.2006 7:54:22   
Anonimen
men je tiščal dol nek na sred nosečnosti pol pa kr nehov za več al mn časa..je bil pa filing sploh prisoten, če sem sedela na wc školjki al pa na tleh al pa čepela. ful pritisk na presredek in na vse tm spodi, kukr da bo res glihkar vn skoču :)

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
21.4.2006 10:41:47   
nina64
Jaz mislim da je kar prav, da na pregledu poveš o svojih težavah.Lahko je samo raztezanje maternice,lahko pa tudi popuščanje MV.Nič ne razmišljaj o tem, da si panična .Boljše to kot, da bi prezgodaj rodila.
Vse dobro ti želim.

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako bi opisale tiščanje navzdol?
21.4.2006 15:25:55   
Anonimen
Hvala vse ste bile full prijazne, bom za vsak slučaj še prosla za pregled, drugače pa mi je danes čisto boljše:-)

(odgovor članu nina64)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?