|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbujanje z jokom
12.4.2006 20:58:57   
žlička
Moj 6 mesečni user posted image  se ze 2 meseca zbuja z jokom - močnim jokim in potem rabim kako minutko da ga potolažim. To počne vedno podnevi, ponoči ali zjutraj ko se zbudi pa nikoli! Se mi zdi da še predno dobro odpre oči že pade v jok. Najprej sem mislila da kaj sanja, sam ne more prav vedno sanjati!

Res ne razumem zakajuser posted image

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zbujanje z jokom
12.4.2006 21:42:51   
bobek05
si pogledala če mu grejo zobki ven oz. se vidijo kakšne bele lise in ali ima otrdele dlesni?

mogoče gre samo za obdobje.. pri nas je zdaj podobno (že 2 meseca se ponoči zbuja - pred tem je spal celo noč, in že par dni se ponoči zbuja s histeričnim jokom (samo ponoči)) - ugotovili smo, da gre za zobke, ampak tako stanje je trajalo kar nekaj časa, bele lise pa je dobil šele teden dni nazaj, zobek pa je predrl dlesen komaj danes...

enim baje lahko izraščajo tudi 2 m user posted image  To sem prebrala v reviji Moj malček:

"Če bo imel otrok - in vi z njim vred - srečo, bo zob pokukal ven hitro, v nekaj urah ali dneh; žal pa lahko takšno stanje traja tudi nekaj tednov."  user posted image  user posted image  

Znaki:
1. vnete in otrdele dlesni
2. posip po obrazu (okoli ust in ličkih suha, rdečkasta koža - zaradi neprestanega slinjenja)
3. pokašljevanje (ker imajo v ustih več sline, občasno drobno zakašljajo)
4. grizenje (pritisk na boleče mesto mu vsak za trenutek olajša bolečino)
5. odklanjanje hrane
6. driska
7. nizka temperatura
8. nočno bedenje
9. krvavenje v dlesni
10 vlečenje za uho in drgnjenje lička

Ni nujno, da ima vse te znake..

Jaz sem tudi mislila, da so krive sanje. user posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zbujanje z jokom
12.4.2006 22:01:27   
Pupica
Naša se tudi nikoli ni zbujala z jokom, sedaj pa se. Zakaj še nisva ugotovilauser posted image
Od kar nima več dude, se zbuja le po popoldanskem spancu z jokom. Prej nikoli ni niti pisnila. Večkrat sem jo odkrila, da je zbujena, ko sem prišla v sobo, kot pa da bi me poklicala z jokom.
Ne vem, kaj bi to lahko bilo...upam, le da je samo prehodno obdobje!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zbujanje z jokom
12.4.2006 22:06:56   
soncek&luna
tudi moj fanticek se podnevi zbuja s histericnim jokom.... spi 3x na dan, od tega se 2x sigurno zbudi z jokom... sem tudi jaz bila mnenja, da so sanje... sem se sprijaznila s tem in se sploh ne obremenjujem... mu dam dudo ali pa caj in se pomiri ali pa ga potem cartam, ce je prehudo

< Sporočilo je popravil soncek&luna -- 12.4.2006 22:07:59 >


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zbujanje z jokom
12.4.2006 22:17:11   
amy26
moj je star 4,5 mes. pa se čez dan tudi zbudi 1x z jokom, spi pa ene 4x po 45

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zbujanje z jokom
12.4.2006 22:33:43   
jankobananko
Tudi Jan se še sedaj pri dobrih 8m včasih zbudi z jokom, prav tako samo podnevi. Pa ni važno, ali sem zraven njega, ali pa me ne vidi. To traja že...od enih 3m. Nisem nikoli ugotovila zakajuser posted image . Pa ni druge, kot da ga dvignem in stisnem k sebi...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zbujanje z jokom
13.4.2006 9:11:14   
Zarja2
Ali podnevi spi tudi v svoji posteljici kot ponoči? Če spi drugje, je mogoče problem v okolju, ga ne spozna ipd. Vsaj pri nas je bilo tako, da če se je zbudila v svoji posteljici ni jokala, drugje pa je. In tako sedaj spi tam tudi podnevi. Nič več ne jokca user posted image

(odgovor članu jankobananko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zbujanje z jokom
13.4.2006 9:20:49   
tina104
Naš je imel do sedaj najmanj dve taki obdobji, ko se je z jokom zbujal. Enkrat verjetno zaradi zobkov. Drugič pa se mi zdi zaradi tega, ker sem ga hotela navajat, da bi zaspal brez zize in sem mu jo vedno, ko je hotel zaspat, odmaknila. Potem ko je po nekaj takih odmikov zaspal, se je čez čas zbudil (recimo po eni uri) s ful močnim jokom. Včaih je pomagalo, da sem mu dala zizo, včasih pa sem mu mogla luč prižgat oz. ga najprej popolnoma zbudit, da je nehal jokat. Tega, da bi mu zizo jemala, ne počnem več in po nekaj dneh, je tudi nehal jokat.
Ne vem, mogoče je tvoj malček zadnje čase doživel, kaj, kar ga vznemirja?

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zbujanje z jokom
13.4.2006 9:53:56   
KBM
Moja Karin bo tudi stara 17.4 ,6 mesecev in se zadnje dni samo ponoči zbuja z jokom!
Ko jo dam spat se mi približno čez pol urce zbudi in se full joka,mislim pa da so na vrsti še preostali zobje v našem primeru!
Prva dva zobka smo dobili pri 5 mesecih!

Lep danuser posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?