|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 21:16:25   
kofetek2010
pred cca. 14 dnevi sem reklamirala prevleko (je bordo rdeča in ob straneh črna) v BabyCentru in v ponedeljek, torej pred 1.tednom dobila novo, ki pa se spet cufa user posted image  za popizuser posted image  

a ima še katera tak problem? user posted image  

so mi že prvič rekli, da je to prvič, da se je kaj takega zgodilo user posted image  in mi je kar mal smešno, da se samo meni to dogaja user posted image  
itak grem ju3 do njih, ker moram še nekaj dvignit od reklamacije in jim bom pokazala lupinico...

a naj spet zahtevam novo? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 22:00:20   
copka77
Ne razburjaj se, to se vsem dogaja, samo se v BC po vsej SLO kao čudijo da je to možno ali zanikajo na način da si ti PRVI ki to opažaš!!!! Nam se je scufala takoj v prvem tednu po user posted image  rojstvu- ko otrok sam praktično skoraj nič ne miga...zdaj je pa že popolnoma scufana še na straneh, ne samo na območju nogic...To je eden od razlogov da sem zdaj za 9-18 kg kupila Roemerja, saj sem ob probah avtosedežev v BC ugotovila, da so tudi Prioriji izdelani iz istega materiala in bo isto sr......user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 22:55:49   
Ro-La
Ja itak, zahtevaj novo, kaj misliš da se bo tvoj nečak/nečakinja v razcufani jajci okol vozil/vozilauser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 23:12:55   
anckabancka
Jaz imam tudi rdečo lupinico maxi cosi in jo vsake toliko časa obrijem z brivnikom za mucke, s katerim tudi brijem puloverje. In po 9 mesecih uporabe še vedno zgleda kot nova.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 23:28:46   
Margareta
Jana,
nam se je s to lupinico oz. prevleko zgodilo isto. Vsa se je zmuckala v prvem mesecu in izgleda stara in grda.

anckabancka, kje pa si kupila ta brivnik, takoj nam povej user posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
10.4.2006 23:45:02   
kofetek2010
1.) ja ro-la, tega se zavedam user posted image
2.) so bili preveliki dnarji, da bi jo brila user posted image  
3.) najboljše, da si naredijo kar zalogo, ker bom vsak teden, če je treba, stala tam in težila user posted image
4.) sin je imel tud Römerja (lupinico & avtosedež) in tega ni bilo user posted image
5.) avtosedež za user posted image  zihr ne bo MaxiCosi user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
11.4.2006 8:06:11   
skuštrana
Mi smo tudi bili uporabniki te lupinice. Pa nam je ok služila in se ni razcufala. In je bila naša mala ta drugi otrok, ki jo je uporabljal. Je pa res, da je bila model Maxi cosi city in ne cabrio (te novejše). Mogoče so te novejše prevleke slabše kvaliteteuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
11.4.2006 12:24:50   
arielca
Ja, pri nas imamo tudi Maxi Cosi Citi, ki mi jo je posodila prijateljica in je OK! Pa je naša user posted image  že druga uporabnica.
Vsekakor se strinjam, da se za tak denar nima kaj cufat in da jim kar pojdi težit. Naj zamenjajo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cufanje prevleke na Maxi Cosi lupinici
13.4.2006 17:06:01   
anckabancka
Margareta, brivnik sem kupila v Merkatorju enkrat lansko leto, ko je bil znižan. Mislim, da je bila cena zanj okrog 790 sit. Res super zadeva tudi za zmuckane puloverje, hlače...user posted image
Znamka brivnika je pa Bomann.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?