|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nočno spanje 100000tič
14.4.2006 22:22:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: wawa

A res zgledam tak vragec????



Ne vem, te osebno ne poznam, po tvojem srčku(na fotki) sodeč, si pa prej angelček kot pa user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nočno spanje 100000tič
15.4.2006 0:37:23   
kati*
pri nas ni nikoli jokal dlje kot 5 min, ker Luka precej intenzivno joka in po 5 min 8ki so zelooo dolge) je že precej bogi user posted image . Pri nas se ta metoda ni najbolje obnesla. Res da tudi nismo blazno vztrajali. Sem ga pa parkrat pustila jokcat (ker sem po joku ugotovila, da ni nič hujšega - ni intenziven jok) in je sam zaninal nazaj ob omoči glasbene lučke in mojega glasu ali božanja.
Glede dude - pri nas je pomagalo:
- dudo mu daj ven, ko zaspi in naj spi bre nje. Prve tri dni je bilo sicer spanje slabše ponoči, ker moraš počakati da zaspi in dat dudo ven oz. se tud bolj pogosto budi, a zdaj že kar nekaj časa (se še zgodi tu in tam kako noč - npr. prejšnji petek) spimo brez popravljanja dude oz. ga duda pomiri in jo pol kar sam kmalu vrže ven
- zamenjali smo dudo (kupila sem večje za po 6m) in očitno mu niso več tolk interesantne

No vsekakor smo mi v 2m zelooo napredovali pri spanju. Še 2m nazaj sva papala na 1,5 ure. Noč je bila dolga 10 ur. Zdaj pa jeva 1x (včasih 2x) na noč, ki je dolga 12ur in vmes morda 1x popravim dudo, kar pa mi je zaenkrat enkratno. Ko bo pa starejši, bomo pa probali iti še naprej. Edini uspeh - psihična priprava na par neprespanih noči (še bolj kot sicer) in vztrajat pri zadanem cilju. Pa upamo, da nam zobki ne bodo ritma prehitro podrli .

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nočno spanje 100000tič
15.4.2006 8:03:09   
wawa
Joj Kati tole je pa odlična novica, za vse mamice ki se trenutno ubadamo s spreminjanjem navad spanja naših, sončkov, torej ustrajat!

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nočno spanje 100000tič
15.4.2006 8:03:59   
wawa
Ha ha Marogica, hvala za kompliment, no ja Andraž se ti zahvaljuje.......

LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nočno spanje 100000tič
15.4.2006 15:04:58   
Antigona
Za zobke ful pomaga Gengigel Baby. Ko je ful hudo, mu namažem dlesni in po minuti ali dveh je kot da bi odrezal! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




KLONIRANJE ČLOVEŠKIH BITIJ
TIMOTY

Ali ste za kloniranje človeka???

DA (9%)

NE (83%)

MI JE VSEENO (9%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!