|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 12:54:41   
JANJAA
Zanima me če imate izkušnje z obiskom solarija v nosečnosti. Ali je škodljivo? Vsako leto sem šla po malo podlage, ker sem drugače zelo bela, letos pa ne vem, ker semuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 13:00:33   
zaliga
Tud jaz sem vsako leto nabirala energijo spomladi v solariju, letos pa ne bo iz tega nič! Sem namreč vprašala G. pa mi je odsvetoval, sploh v prvih treh mesecih, ker če se telo pregreje, rado pride do splava!
 Tak je bilo meni rečeno, upam, da bo pa še kar nekaj nasvetov in mnenj padlo!
Pa lepo nosečnost!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu JANJAA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 13:17:42   
Reja
Tudi jaz sem redno hodila po podlago, eno leto me je malo zaneslo in sem bila čisto zlato zapečena in hrustljavauser posted image .

No, glede zmernosti solarija sem se že takrat spametovala, ker me je čisto zgubal user posted image .

Zdaj pa sem se odločila, da bom barvo raje nabirala na naraven način, na sončku, dokler ne bo premočno in dokler mi bo prijetno. user posted image

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 13:35:57   
bombonček
Jaz vsako leto obiskujem solari lani sem pa spustla ker sem bila na koncu nosečnosti in tudi kasneje nisem hodila ker sem dojila baje škoduje tudi mleku ne vem pa če je to res!Letos pa že komaj čakam,da grem po malo barve!

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 14:38:14   
sazi
na MONu je Pušenjak nekaj mesecev nazaj odgovori na tako vprašanje (ga citiram in ne solim pameti):
"otroku ne bo škodovalo, vaši koži pa dolgoročno bo"

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 14:48:05   
A_A
potrjujem post od sazi

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 15:55:47   
princes
Bolje, da se solarija ne obiskuje med nosečnostjo, je veliko sevanja in lahko vpliva na nepravilen razvoj ploda...Tudi jaz sem obiskovala solarij, pa sem ga sedaj opustila, da ne bo kaj narobaj z user posted image ...Sem že kot človeška ribica, in komaj čakam, da bo malo sončka, se bomo letos kar naravno obarvale...user posted image
Pozdravček...user posted image

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 20:25:53   
Naja31
Jaz ne bi riskirala.
Tudi sama sem prej hodila v solarij, pa sem se mu v nosecnosti izognila. Zdaj pa ni casa user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 20:50:45   
livia
Predno sem zanosila, sem solarij tudi jaz obiskovala. Ko sem pa v solariju povedala, da sem noseča, so mi obiske odsvetovali in sem se tega tudi držala.
Enako priporočam tudi tebi oz. vsem vam.

(odgovor članu JANJAA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
20.3.2006 22:10:01   
soncek&luna
jaz sem med nosecnostjo sla v solarij ene parkrat med 4-5 mesecem... in je z razvojem mojega user posted image  bilo vse ok... otrocek je itak tako zavarovan, kot dr. pusenjak stalno govori... cas sem prilagodila na polovico manj kot prej in je bilo... potem bi bila tudi savna odsvetovana, ker se tam telo mnogo bolj pregreje kot v solariju

stvar odlocitve in tvojega pocutja

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČNOST IN SOLARIJ
21.3.2006 8:25:03   
Barbs
Jaz sem bila med vsako nosečnostjo parkrat v savni in tudi v solariju. Seveda prilagojeno. Kar se tiče savne sem izbrala turško-parno, nekajkrat po par minut - odlično sem se počutila, pol lažja, vse dihalne poti so se mi sščistile - eno samo zdravje skratka... v solariju pa po tri  minutke ... ker ni bilo posebnega učinka, razen malce barv, ki pa jo že tako imam, saj sem bolj temne polti, sem to opustila. Škodilo pa ni. Tudi zdravnik mi tega ni odsvetoval.

Po pameti.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?