|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki
10.3.2006 21:09:47   
Aleksandrin
Kaj pomaga pri rasti zobkov?
Naši ne vem kako pomagati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobki
10.3.2006 21:33:25   
spacey
Pri nas čisto nič.

Naj bi bile različni geli za mehčanje in blaženje bolečin, ampak se mi zdi, da ne pomaga kaj veliko.

Calgel :: blaži bolečino, anestetik
Gel primi denti :: kao mehča dlesni in hladi ter blaži bolečino

Mah, ne vem no... user posted image Je hudič, ko rastejo zobki in so dlesni že utrjene...žal.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobki
10.3.2006 22:13:03   
ona
Veš kaj sem naši dala za finto!Mokro majhno brisačo in jo ima že ful cajta v ustih in očitno ji paše,ker ji hladi,saj je brisačka mrzla in je prav smešna ko hodi s to brisačko v ustih po stanovanju kot en kužekuser posted image
Zgleda,da ji ful paše,samo bodi pozorna,če pade na tla,da jo spet splahneš,saj na mokro se ful prime prah!
Zadnjič enkrat mi je iz pralnega stroja vzela spodnje hlače,ker so bile oprane in je tako hitela z njimi po stanovanju,da je bila prav smešna!user posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobki
10.3.2006 22:34:26   
Aleksandrin
Elis: user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobki
10.3.2006 23:12:03   
ona
Ti,ma se ne hecam!Ji res pomaga!!user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobki
10.3.2006 23:50:57   
Aleksandrin
Ja, ja saj ti verjamem, samo živo sem si predstavljala ta malo s cunco v ustih po stanovanju šetat user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobki
11.3.2006 7:53:17   
lelaval
user posted image user posted image user posted image
Elis, z brisačko še razumem, ampak s spodnjimi hlačkami. user posted image user posted image  Si jo vsaj uspela slikat? Če si, pokaži sliko. To bi rada videla. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobki
11.3.2006 9:39:08   
ona
Leleval,jo nisem uspela slikat s spodnjimi hlačakami,ker sem se tako smejala,da sem kar pozabila!Jo bom pa ob prvi priliki,saj po mojem bo še ponovila,ker itak stalno hodi v pralni stroj!Sporočim za slike,ok!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobki
11.3.2006 11:36:39   
petraz
Pri nas tudi nič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Spol vašega ginekologa?
photo



moški (36%)

ženska (64%)


Število vseh glasov: 471

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!