|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 14:22:37   
kati*
bruhala le enkrat samkrat, s slabostjo tud nobeih težav .... sem imela pa zato druge user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 14:28:54   
viv_
Nikoli slabo. user posted image

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 14:35:57   
jasnica
Meni je bilo slabo samo 2.mesec 14 dni, mislim da je bila kriva tudi vročina, tako da sem tud z morja domov pobegnila. Bruhala sem samo dvakrat, potem pa sem se do konca počutla tko dobr, kot da nisem noseča, ampak samo zavaljena.

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 14:45:47   
nejcko
Niti v prvi niti v drugi nosečnosti mi ni bilo nikoli slabo in tudi bruhala nisem nikoli.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 16:02:06   
Anonimen
kaj pa jedle ste vse? Jaz sem od danes naprej v 6. tednu in jem vse, mislim, normalno imam apetit (zaenkratuser posted image )

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 16:39:33   
Alisa
Meni ni bilo glih tko slabo kot imajo nekatere probleme s slabostjo. Mogoče me je zjutraj ko sm se zbudila malo lakota grabla in rahla slabost, drugač pa nič kaj posebnega, pa sem zdaj že v 20. tednu.
Upaj da bo do konca tko da ti ne bo slabo



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 17:24:29   
lelaval
Jaz sem 'preživela' 3 nosečnosti in med nobeno mi ni bilo slabo. So pa me dojke ful bolele.
Tako, da ni nujno, da boš imela slabosti, ni pa izključeno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
9.3.2006 19:19:22   
klaja
Tudi jaz ne vem kaj so to "jutranje slabosti". Je mi sicer bilo enkrat slabo, vendar sem jedla nekaj takega, nisem pa bruhala. Me pa je zelo tiščalo v želodcu, vendar je bilo to od lakote, saj sem bila neprestano lačna. Ko sem se najedla pa je bilo vse OK.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
10.3.2006 8:27:41   
Erdbeere
V prvi nosečnosti nikoli slabo, nikoli bruhala, zdaj v drugo pa mi je bilo na začetku 7-10t slabo zjutraj, dokler nisem česarkoli pojedla potem pa skoz ok, oz. ko sem začutila lakoto je bilo spet malo slabo, samo sem nekaj malega spet pojedla pa je bilo ok

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
10.3.2006 9:45:23   
A_A
Jaz sem sicer šele v začetku 9. tedna, tako da še ne vem kaj me še vse čaka. Zaenkrat bruhala še nisem, imam pa od začetka 7. tedna dalje zelo neprijeten občutek v želodcu. Sedaj sem poštudirala, da če malo kruhka zobam, da želodček ni prazen, da je boljše. Tko grižljaj ali dva vsako uro. Je pa mogoče to nevarno,da se precej zrediš. Jaz sem suhica in se z linijo ne obremenjujem.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
10.3.2006 19:54:09   
BONHEUR
Čisto možno, da ti ne bo nič slabo. Meni je v prvi nosečnosti sicer bilo od prbl. 6. tedna pa potem en mesec, zdaj v drugi nosečnosti pa 11 tednov sploh nisem vedela, da sem noseča, se pravi, da mi ni bilo slabo. Malo bolj sem bila utrujena kot sicer, vendar sem to pripisovala ukvarjanju z 11 mesečno hčerko. 

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
11.3.2006 8:41:14   
Bety
Če nimaš slabosti, si srečnica....mene vedno spremlja in šele zdaj sem prebrala da si lahko pomagam s Rupurutom....IN POMAGAAAAAAAAAAAA!!!! Nobelovo nagrado tistemu, ki ga je izzumil...

(odgovor članu BONHEUR)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
11.3.2006 12:50:19   
mateja78
Hojla!

Tudi jaz nisem imela slabosti , pa tudi tistega slavnega občutka da sem noseča  ne. Res je da smo nos. načrtovali in sem jo še pred izostankom menzesa ugotovila s testom.
Srečna bodi če ne bo slabosti saj ni lepšega od nosečnosti v kateri res uživaš. Jaz je kmalu ne bom več saj je danes moj PDP in upam da bom kmalu v rokah držala svojo štručko.

LP Matejauser posted image

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
11.3.2006 19:04:08   
Nataša R.
Tudi jaz nisem imela nobene slabosti ne v prvi nosečnosti in tudi sedaj v drugi ne pa sem že 20t in 3d. Tako da sploh nevem kako zgleda če ti je med nosečnostjo slabo.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
11.3.2006 19:15:27   
sašaš
Meni tudi ni bilo nikoli slabo (zaenkrat)! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Nataša R.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko vas je bilo brez slabosti....
11.3.2006 19:19:29   
Lu
Tudi meni ni bilo slabo v prvi nosečnosti. Zdaj v drugi mi je mogoče bilo samo par dni, ampak nisem bruhala. Sem pa zdaj v 11 tednu brez slabosti.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Izbira imena
Tallulah

Katero ime za punčko vam je bolj všeč?

Nely (15%)

Mia (60%)

Neli (25%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!