|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   h&m
7.3.2006 10:52:16   
Anonimen
Katera ve, ali ima H&M v Ljubljani tudi obleke za nosečnice? Oz. kateri H&M jih ima?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: h&m
7.3.2006 11:02:51   
majibee
ne nima, ima jih pa mariborski, ali pa h&m v Grazu.lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: h&m
7.3.2006 11:36:42   
cicido
Pa v Celovcu jih imajo tud. In to zelo lepe. Nekaj je ze 3/4 hlac, majck, spodnjega perila... Za pogledat je.user posted image

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: h&m
7.3.2006 11:41:26   
Busybee
Kje je v Celovcu ta H&M, a je to tisti v centru?

LP

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: h&m
7.3.2006 11:47:03   
borovnička
Jaz ti lahko povem samo za MB. Tu imajo ogromno luštnih majčk že za bolj toplejše dni in pa nekaj hlač, puloverje, jopice...  Imajo kar veliko izbiro, pa tud cene so v primerjavi z drugimi trgovinami za nosečnice, kar ugodne.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: h&m
8.3.2006 10:23:47   
kapesanta
Če smo že prišle v Graz, vam jaz bolj priporočam C&A (v istem nakupovalnem centru pred samim mestom), ker so cene le malenkost dražje od H&M - so pa neprimerno bolj kvalitetne. Tudi izbira je bila veliko večja. Sploh moje številke (44) user posted image
Jaz sem se zatekla tudi k prijateljici, ki ima pletilni stroj in mi je naredila hlače in par bluz iz bombažne preje - sliši se malo čudno, je pa nadvse uporabno (in pohvaljeno s strani drugih).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: h&m
10.3.2006 10:30:53   
Nely
V Celovcu je H&M v centru mesta, kjer je izbira nos. oblek nekoliko boljša kot pa v H&M, ki je v nakupovalnem centru Sudpark malo pred mestom. Se pa aboslutno strinjam s kapesanto in vam priporočam C&A v centru, če govorim o Celovcu. Izbira velika, cene pa tudi ne pretirane.

Pa še to: C&A v centru Celovca ima to soboto 20% otvoritveni popust na VSE. Trgovino so namreč že nekaj časa prenavljali in če ima katera namen, naj gre pogledat v soboto.

lp

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto poporodniškem dopustu
viki92

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?

• Težave z usklajevanjem službe in družine (48%)

• Strah pred izgubo službe (11%)

• Prilagoditev na novosti in spremembe na delovnem mestu (10%)

• Preobremenjenost in pomanjkanje energije (15%)

• Z vrnitvijo na delovno mesto nimam težav (15%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!