|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ NAJ KUPIM ???
24.2.2006 12:37:46   
inara
NAŠA TAMALA IMA 8,5 MESECEV. TRENUTNO IMAVE VOZIČEK CHICCO 6 WD TECH.NAJRAJE GREM VEN S TAMALO, KO VEM, DA JE NJENA URA SPANJA, KER SICER RADA SITNARI IN BI SE RAJE NOSILA KOT VOZILA, ZAME PA NJENIH 10 KG NI RAVNO MAČJI KAŠELJ.S TAMALO GREMO VEČKRAT K MOJIM STARŠEM IN TAKRAT MI JE TA NAŠ VOZIČEK KAR MALO PREVELIK.ZDAJ SEM V DILEMI, KER NE VEM ALI BI TEGA NAŠEGA PRODALA IN KUPILA QUINNY BUZZ-a , PREDVSEM ZATO, KER LAHKO OTROČEK GLEDA TUDI MAMICO IN NE SAMO NAPREJ, KAR BI ZA NAŠO JOKICO BILO PRIMERNO.PO DRUGI STRANI PA BI NAJRAJE VZELA QUINNY ZAPPA, KER JE RES FUL MAJHEN-ŽAL MI JE LE ZARADI NASLONJALA, KER NE GRE DOL.SPRAŠUJEM PA SE KAJ NAJ NAREDIM? POMAGAJTE MI PROSIM!!!!!!!KOLIKO V RESNICI POL, KO OTROCI SHODIJO SPLOH ŠE HOČEJO BIT V VOZIČKU PO VAŠIH IZKUŠNJAH? KAJ MI PREDLAGATE?user posted image
NESTRPNO ČAKAM VAŠE ODGOVORE IN POZDRAVLJAM VSE MAMICE IN NJIHOVE SONČKEuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
24.2.2006 14:18:47   
Mina1
Glede na situacijo, ki jo imaš, kupi Zappa, ki je veliko veliko cenejši od Buzza. Pa glede na to, da pupika ni več tisti tini mini dojenček in tako.

Naš prvi škratek se je v Maxi Taxi Speedyu vozil vse do tretjega leta starosti, potem pa je vozek odstopil bratcu, ki je se rodil. Je že tako, da se eni radi vozakajo v vozih, nekateri pa ne.

Zato pa predlagam Zappa, cenovno te ne bo tako udarilo, če pa se bo mala hotela voziti, se pa bo kot princeskauser posted image .

Tudi mi imamo Zappa za drugi vozek.

P.S.: Buzz je drugače krasen voz, ampak bi se morala zanj odločiti recimo že v nosečnosti (zaradi cene to rpavim), da bi ga imela pupika že iz štarta dalje. Če pa finance niso problem, pa kupi tistega, ki je vam všečuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
24.2.2006 14:29:50   
skuštrana
Zapp...Že res, da se ne poleže, ampak to ni ne vem kak problem.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
24.2.2006 16:24:54   
Grascakinja
Če punčka rada spi v vozičku, to JE problem. Jaz ti svetujem, kupi Buzza, sploh, če misliš imeti še kakega otroka. Moja tudi rada spi na sprehodu in ne predstavljam si, da bi vsa zverižena spala sede.

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 24.2.2006 16:25:13 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
27.2.2006 11:31:52   
A-N-J-A
Jaz sem tud imela ta voz pa mi ni sedu!Mi smo potem kupili marelo za v trgovine in Quinny Comforta za sprehode.
Jaz ti ne svetujem Zappa,ker praviš da ti tamala spi v vozu,v temu ti ne bo mogla.
Buzz ima pa sprednje full majhno kolo,tako za kakšen bolj off roud ni primeren.
Mogoče speedy-ja,samo se ne obrne v obe smeri!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
27.2.2006 13:35:10   
viv_
Moja je shodila pri 9 mesecih, pa je bila v vozičku do dveh let.

Pri telih novih Quinnyjih mi totalno ni všeč, da nima košare spodej. Jaz sem imela freestyla 4xl in je bil super - za vse terene in ogromna nakupovalna košara spodi.

Potem smo pa kupili marelo Chicco caddy - 50 EUR, zelo basic, fino zložljiva, lahka in zelo trpežna. Ima pa samo 2 naklona hrbta. Ampak smo bili super zadovoljni.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ NAJ KUPIM ???
27.2.2006 14:09:26   
pravljica
zappa jaz sigurno ne bi kupovala - ta je po moje že za večje otroke, tako za silo, če se daleč hodi in ki ne spijo več tako med vožnjo
če rada spi v vozičku (pri nas je tudi tako) res ni lepšega kot to, da se voziček poleže
buzz pa izgleda nerodno s tem majhnim koleščkom spredaj...res samo za po mestu user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?