|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj nakupi?
22.2.2006 21:38:37   
Vesna
kdaj ste začele nakupovat za vaše prvorojenčke?jaz sem v 16 tednu in 4/7.malo sem vraževerna,da ne preveč zgodaj,enkrat sem že mela ss pa sem še toliko oblj pazljiva.samo če pomislim,da bi vse naenkrat kupili,se mi pa zdi malo prevelik zalogaj.prosim če mi poveste vaše izkušnje kako in kdaj ste začele z kupovanjem.
lp vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj nakupi?
22.2.2006 21:52:52   
Dejča
Najprej sva kupila voziček (bila sem noseča malo več kot 5 M), potem pa postopoma še vse ostalo. Ko sem začela s cotkami, pa se nisem več ustavila (do danes ne) user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj nakupi?
22.2.2006 22:20:41   
Reza
Tudi mene je bilo podobno strah kot tebe, zato sem nakupovala šele na koncu (zadnje tri mesece) nosečnosti. Najprej pa sva kupila voziček.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj nakupi?
22.2.2006 22:42:06   
mml
PDP sem imela 4. 12., do oktobra je bil moratorij na nakupovanje, potem smo pa začeli...posteljica, previjalna miza, voziček in seveda oblačilca...povsem na koncu pa kozmetika

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Reza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 22:44:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj nakupi?
22.2.2006 23:20:46   
lelaval
Najprej sem kupila voziček - po 6 mesecih nosečnosti, potem pa so mi kolegice pričele prinašat stvari. Sem pregledala, kaj je in pospravila. Mesec pred PDP pa sem vse oprala, zlikala- skratka pripravila, če sem kaj še potrebovala, sem dokupila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj nakupi?
23.2.2006 0:28:26   
KODA
Prvo sva kupila voziček,ker sva ga v Italiji dobila tako ugodno.Nato pa šele po 6 mesecu,sem začela nabavljat.
Za tadrugega sem pa že v 7 mesecu vse preprala in pošlihtala,ker sem nato porod dočakala v porodnišnici.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj nakupi?
23.2.2006 8:26:48   
Anonimen
Sploh se nisem ozirala na vraže,takoj ko sem izvedela,da sem noseča,
sem začela nakupovat.Sicer kaj pa tiste,ki so v drugičuser posted image pa že imajo
nekaj stvari doma od prvega?
Ampak ti pa le po svoji vesti delaj,kakor se tebi zdi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!