|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupila dober voziček
15.2.2006 23:13:00   
mamči
Naš 6 mesečnik že lepo sam sedi in ker imamo precej velik Hauckov voziček z napihljivimi kolesi, smo že nekaj časa iskali takega bolj primernega za v mesto, trgovine, obiske...

In danes esm v Baby centru kupila ABC Design Tempo Light, ki je res super user posted image . Je pa v akciji za 19.990 in sem danes dobila zadnjega, mislim pa da jih bodo še dobili
Krasno se zloži in lepo paše v prtljažnik od mojega Clia, ima aluminijast okvir, snemljivo senčilo z okencem, opora za hrbet (4 višine), ročaja vrtljiva za 360 stopinj, nakupovalno košaro, težki je 10.5 kg, oporo za noge (nastavljivo), varnostni lok. Je tudi dovolj širo, da je res komot in prevleke so zelo mehke.
Ker je nov ga za zdaj koristimo za po stanovanju in mali je zelo navdušen.

Če katero zanima, mislim da se res splača, ker prej je bila  cena okoli 38.000. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kupila dober voziček
15.2.2006 23:14:10   
mamči
Pravzaprav ima celo 5- stopenjsko nastavitev naslonjala.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kupila dober voziček
16.2.2006 7:58:55   
Anonimen
opažam da so cene vozičkov zelo različne.. npr. peg perego mislim, da je okoli 100.000 če ne še mal več, ta tvoj je v redni ceni okoli 40.000...

torej, zanima me kakšna je razlika.. glede na to, da je v ceni kar velika..

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kupila dober voziček
16.2.2006 10:40:26   
tinatona
Jest mam pa podobnega. Je tud ABC design, samo da je model Handy plus. Je tud full fajni.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kupila dober voziček
16.2.2006 11:22:35   
lelaval
Jaz imam od ABC trikolesnika, pa sem tudi zadovoljna.  user posted image  Sploh ni slaba firma, tako kot eni pravijo. user posted image
Sva pri prvih dveh otrocih kupila drage vozičke (plačaš itak samo firmo), nazadnje pa jih šenkala drugim.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?