|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška oblačila
13.2.2006 9:09:52   
bonbončica
Živjo!

A ve kera kje bi dobila tko ne full predraga nosečniška oblačila za poleti v lj? Ker nisem iz lj, pa ne vem. Pa za vozičke me tut zanima kje majo velko izbiro?

Hvala in lepo nosečnost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 9:24:23   
muki1
Jaz sem daleč daleč od Ljubljane, a se mi zdi, da so še najboljša nosečniška oblačila, pa tudi ne predraga v H&M.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 10:37:31   
Lili2
muki1 a to misliš v LJ ali najbrž v MB?? Me zanima če majo tud v LJ??

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 11:28:39   
jasnica
Jaz v Lj v H&M nisem nič našla, pol sem šla pa v La Vie, so pa nore cene, kvaliteta pa pod povprečjem!!

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 11:32:41   
Stajerka
Nosečniških oblačil v Ljubljani v H&M nimajo in so me napotili v Maribor user posted image .... Se mi pa zdi trapasta odločitev, saj so nosečniška oblačila tudi v Graz-u, ki je seveda bližje MB kot Lj. Upam, da bodo nosečniška oblačila vsaj v Celju.


(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 15:16:46   
Barbs
Danes sem se sprehodila mimo Kepice v hali A v BTCju in slučajno opazila, da imajo lahke majice in tunike še na zalogi, med 3.000 in 5.000 sit - po moje še od razprodaje, ampak ni slabo. V hali D, v Emporiumu, v trgovini Mothercare, pa imajo jeans krila na naramnice še vedno po zelo ugodnih cenah ( cca 7.000 sit, drugače so najmanj 12.ooo ) pa kavbojke, pa črne hlače... v prvem trenutku je res videti, da ni pretirane izbire, ampak, če veš, kaj iščeš, potem najdeš. Imajo tudi že majice s kratkimi rokavi po ugodnih cenah. Pa modrce za dojenje, trenutno s skoraj 6000 sit znižane na 2.900, seveda pa tudi tiste za 5, 6, 9, in več tisoč tolarjev....Čisto na koncu, seveda pa obvezno za prečekirat, zame najboljša štacuna v LJ - POPEK, zraven Magistrata v centru LJ... tam boš pa v vsakem primeru dobila vs, kar boš iskala. Če ni na polici, vprašaj. Prinesejo in pokažejo. Tudi že s kratkimi rokavi.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 16:25:54   
jezika
OJLA. NOSEČNIŠKA OBLAČILA IMAJO TUDI V CELJU, V TRGOVINI FRKLJA. TAM SEM SI KUPILA ŽAMETNE HLAČE NA NARAMNICE IN ENE KAVBOJKE. NIMAJO NEVEM KAKŠNE IZBIRE AMPAK MENI SO VŠEČ. JE PA PRAV TO TRGOVINA Z OBLAČILI ZA MALČKE IN NOSEČNICE!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 17:34:23   
Jančika_
Pobrskaj tudi med malimi oglasi, recimo na RR, dostikrat se najde kaj luštnega po ugodni ceni. Drugače pa je v LJ  Popek pri magistratu še najbolj ugoden, se mi zdi. Ne vem, od kod si - meni se najbolj splača zapeljati v MB v H&M (v Celju ne bo oddelka za nosečnice).

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniška oblačila
13.2.2006 17:39:46   
arielca
Če ti ni predaleč, se ti splača v Celovec. H&M (Sudpark) in C&A (center mesta)imata kar fino izbiro, luštne cunjice pa tudi cene niso pretirane.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniška oblačila
14.2.2006 10:20:47   
bonbončica
Živjo


Full vam hvala punce, ste mi full pomagale. Lepo se mejte!!

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniška oblačila
14.2.2006 18:44:41   
Jan@
arielca,
z možem se tja odpravljava v petek. a si tok prijazna in mi poveš kje v celovcu je to točno?

hvala in lp

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniška oblačila
20.2.2006 15:03:14   
A_A
mene tud zanima kje je to v Celovcu

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Jan@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniška oblačila
20.2.2006 19:46:42   
Pokora
Ojla!

Sudpark je nakupovalno središče do katerega najlažje prideš tako da pri McDonaldsu zaviješ desno. Pelješ se tako dolgo da na desni zagledaš trgovino Hofer. V tem križišču zaviješ LEVO. Se pelješ tako dolgo dokler na desni ne zagledaš Sudparka. Imaš pa na tem križišču ko moreš levo tudi tablo (mislim da zeleno rumene barve)
C&A je pa v centru ob glavnem (ta velikem) trgu.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniška oblačila
20.2.2006 19:47:59   
Pokora
Joj se popravljam! Sudpark zagledaš na levi!!!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniška oblačila
21.2.2006 9:51:23   
livia
Ne kupuj, škoda denarja. Počakaj do poletja, da boš sploh videla kaj rabiš.
Poglej na RR na malih oglasih, če katera kaj prodaja.
Jaz si nisem nič kupila, ampak vse dobila ali pa kupila rabljeno, saj itak vsaka nosi samo par mesecev.

(odgovor članu bonbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!