|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjanje ponoči
29.1.2006 17:43:07   
mayflower
Zanima me, ali ponoči previjate svoje user posted image . Jst mam tritedensko dete, pa ga previjem ponoči, vedno ko ga nahranim. Enkrat ga namreč nisem in je bil pol pokakan, pa smo tri dni ritko k sebi spravljali, k se je vnela. Skrbi pa me, kako se bo pozneje navadil spat celo noč, če ga zdej prebujam s previjanjem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 17:53:55   
NENAJANI
MI BOMO POČASI STARI 8 MESECEV IN SVA SE DO ZDAJ SAMO ENKRAT PREVILA PONOČI. TAKRAT PA ZATO, KER SI JE PREMOČIL VSE.  NISMO NIKDAR IMELI VNETE RITKE, PA TUDI V PORODNIŠNICI GA NISO PREVIJALI PONOČI.
BAJE JE GROZNO ODVAJAT PREVIJANJE PONOČI. TAKO DA, ČE MISLIŠ ODVAJAT TO ZAČNI SEDAJ KO JE user posted image  ŠE MAJHEN

_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 17:56:18   
Udb
Jaz sem ga ponoči previla samo parkrat, ko je bil pokakan. Sedaj pa že 2 meseca prakticira,da kaka dopoldne, tako da se ponoči ne previjamo.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 17:57:25   
NRMM
Moja babika je stara 5 tednov in jo vedno previjem pred hranjenjem ponoči. Res je huuud jok, ker ni flaške takoj in jo ''premetavam'' po previjalni ampak s tem pa jo po hranjenju ne zbujam in podre kupček ter zaaja user posted image . Sem pa tudi en čas tako delala kot ti in sem jo med previjanjem prebudila totalno in je bilo težko nazaj zaajat.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:01:29   
petarda
Tudi mi smo imeli probleme z vneto ritko. Smo ga kar redno ponoči previjali, saj nisem mogla spati, če sem samo sumila, da je pokakan. Sedaj je star 2,5 meseca in ga ne previjam več, ker je rita OK tudi če se kdaj zbudi pokakan. Pa ni blo nobenih problemov, da nebi mogel spati.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:01:53   
Anonimen
js sem jo previla če je bla plenica res tko namočena da je blo vidt da bo premočila oz če je bla pokakana. pokakana je bla pa ke dostkrat, k je mela kr en ritm kakt ponoč. nč je ni blo težko odvadt previjanja nočnega samo sem jo pa vedno previla pred hranjenjem zato da jo je pol le to nazaj uspavalo

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:08:00   
PBJ
Do približno enega meseca sem ga previla tudi ponoči.


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:19:17   
Dejča
Jaz sem jo previjala, dokler se mi je zbujala ponoči (nekje do 3 tednov), ker sem vedno kar sliašala, ko sem jo hranila, kako polni plenice user posted image . Pa ni bilo nobenih problemov s tem, da ne bi hotela zaspati nazaj, pa čeprav se je prebudila.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:47:38   
rija
Tudi moj je star dobre tri tedne, vendar ga ponoči ne previjam, razen če izpod odeje kaj hudo ne zasmrdi ali pa je sit, pa se dere na ves glas. Ponavadi to pomeni, da hoče še čisto plenico. Drugače pa ga previjem okrog desetih zvečer in potem ob šestih zjutraj. Hvala bogu, da do sedaj nismo imeli še problemov z vneto ritko, je pa res, da ne prakticiramo razen vode in čistilnih robčkov prav nobene kreme za ritko že od samega rojstva, tako da koža krasno diha.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 18:54:55   
SashaB
Midva sva Lana ponoči previjala nekje do drugega meseca (enkrat na noč). Je veliko lulal in tudi večkrat je tudi kakcal, tako da se mi ni zdelo pustiti ga celo noč v polni plenički. Potem pa je počasi tudi glede kakanja dobil "ritem" in se ni več dogajalo ponoči, zato ga tudi previjala več nisva. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 20:27:40   
kati*
Prvi mesec sem ga previjala enkrat ponoči. Zdaj ga previjem ponoči le, če ga zavoham, da je pokakan (kar pomeni, da je ful pokakan) ali pa če ga slišim med dojenjem, da se je ful pokakal. A to je redko, sploh pa zdaj ko je starejši ponoči redko kdaj kaka.

_____________________________

lp, K

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 20:31:19   
tulipan
Mi smo se previjali le 1 mesec, ko je kakal stalno in je imel vneto ritko, sicer pa ne.
Sedaj ga previjem le če mu plenička spušča in ima mokro pižamco.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 21:04:45   
XXYY
Živjo!

Tudi mi smo imeli probleme z ritko. Naša je stara 4 tedne. In ko se ji je vnela ritka in okrog spolovila, me je bilo full grozno. Tako, da sem jo tudi ponoči morala previjati. Zaspala je okrog 22-23 ih in sem jo ob 2eh dvignila iz pojstelce, da sem jo previla in nahranila, potem je (hvala bogu) zaspala nazaj. In sem jo zopet dvignila iz postelce okrog 5-6ih, da sem jo previla in nahranla in spet spala nazaj. To sem imela kar srečo. Tako, da sedaj nimave več problemov z ritko - je že zelo dobra. Tudi mene je bilo zelo strah, da ne bi zaspala nazaj, ampak mi je bilo hudo, če je nebi previla. In potem bi imele še vedno rdečo ritko. Se mi je kar splačalo potruditi in vstati ponoči, da sem jo previla. Zdaj jo pa ne previjem več ponoči. Razen ko se sama zbudi, potem jo zraven tudi previjem in še nahranim in spi naprej.

(odgovor članu tulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 21:09:27   
BlankaT
Mi se ponoči ne previjamo, razen, če čutim, da je planica premočena oz. če sumim, da je pokakana, drugače pa ne. Je pa res, da ji zvečer, ko jo previjem full namažem ritko, ji dam veliko več kreme gor, kot čez dan.



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu tulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjanje ponoči
29.1.2006 23:17:06   
KODA
Samo če je bil pokakan in preveč polulan. 

< Sporočilo je popravil KODA -- 29.1.2006 23:18:07 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: previjanje ponoči
30.1.2006 8:35:48   
Tiamo
Nikoli je nisem previjala, ediono če sem zavohala da je pokakana, kar se je zgodilo 1 krat user posted image  

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: previjanje ponoči
30.1.2006 9:33:02   
mana7
Ponoči nikoli previjale in nokoli podirale kupčka-res pa ni nikoli kakala ponoči!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: previjanje ponoči
30.1.2006 14:13:02   
mml
Naša user posted image  je stara 7 tednov in sva jo ponoči previla samo 2x, ko je bila res pokakana do sred hrbta...na srečo nima problemov z vnetjem ritek, tako da zdrži celo noč

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?