|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje .....
22.1.2006 18:48:26   
ana/maja
Lep pozdrav vsem skupaj!  Sem mlada mamica Ane ki je stara 11 dni.Ob rojstvu je imela 49 cm in je bila težka 3800 g.

Imam eno nujno vprašanje??
Moja mala pikica je danes večkrat bruhala cc 20 min do 2 uri po dojenju.Že od včerajšnjega dne pa vse do danes kar precej nemirna in  bolj malo spi.

Zdaj je ura 18.45 in je komaj pred pol ure trdno zaspala.Na momente sem že skoraj obupala, saj ne vem če gre pri jokanju za krče ali kaj drugega.user posted image
Proti krčem je dobila par kaplic LEFAKSINA po naročilu patronažne sestre.

Lepo prosim za odgovore!
                                                           ANA IN MAJA


_____________________________

Živim za moja dva sončka!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.1.2006 19:08:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ana/maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje .....
22.1.2006 22:05:16   
Seven*
Za bruhanje se steje samo ce otrok bruha v loku. Ostalo imenujemo POLIVANJE. Koliko tvoj otrok izbruha. A je to za kaksne tri pozirke mleka? Potem zagotovo poliva. Ce bi bruhal, bi bil popolnoma premocen, izburhal bi skoraj pol skodelice mleka.

Pri nas sta oba zelo hudo polivala. Sem ju morala nonstop preoblacit. Dojencki polivajo, ker nimajo zrele misice zapiralke tik ob vhodu v zelodcek in se zato vsebina vraca nazaj. Sicer pa, roko na srce, tudi odrasel bi kdaj bruhnil, ce bi moral biti skoz v vodoravnem polozaju in piti samo tekoco hrano.

(odgovor članu ana/maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje .....
18.1.2007 19:33:22   
frufru
Kaj pa če bruhne v loku med dojenjem?user posted image user posted image Ziher ni bilo polivanje. Je bruhnil skoraj vse, tako, da sem bila pokozlana od bubisov do pasu

< Sporočilo je popravil frufru -- 18.1.2007 19:34:58 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje .....
19.1.2007 11:59:23   
Baucka
Moja je včasih tako bruhnila, daje iz posteljce čez rešetke na tla neslo. Če se to zgodi tam pa tam po moje ni panike. Je mogoče kupčka imel in je še zraven zbruhal. 

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje .....
19.1.2007 15:53:34   
domci
Lahko pa vzglavje pojsteljice malo dvigneš ( približno kot 45° ) pri nas je to pomagalo, da je nehal polivat. Če pa večkrat bruha v loku je treba pa k pediatru, vidla boš pa tudi pri teži dokler napreduje s težo je vse O.K

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhanje .....
19.1.2007 17:02:09   
mina123
Tudi moj fantek je ogromno prebruhal prvi mesec. Takoj po jedi in kar tako vmes med obroki. Če
sem ga po jedi še previla je obvezno bruhal. Če pa sem ga pred dojenjem previla se je pokakal. Začaran krog. Po enem mesecu in pol se je uredilo. Sedaj je star tri mesece in še vedno bruha in poliva, vendar veliko manj. Obvezno pa moraš podrt kupčka.
Dokler otrok pridobiva na teži se mi zdi da je vse ok. RAzen če ogromno bruha v loku.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?