|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povišana telesna temperatura
21.1.2006 17:08:01   
N30
Sem mamica 5 - mesečnega dojenčka. Pred 2 dnevoma je naenkrat dobil vročino 38 st. C. Po svečkah Paracetamol vročina pade, ampak takoj potem ponovno naraste. Ponoči naraste vročina do 39 st. C. Drugače pa nima nobenega izcedka iznosu, ušesk nima vnetih, v prsih mu ne hrope. Ali mislite, da bi lahko bili to zobki (nima še nobenega). Ali mislite, da bi ga morala peljati k zdravniku? Hvala za nasvete. Lp
N30
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povišana telesna temperatura
21.1.2006 17:20:29   
total
Če vročina traja več kot 3 dni ga pelji.

(odgovor članu N30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povišana telesna temperatura
21.1.2006 17:20:41   
Anonimen
Pozdravljena!
Ja vse je možno,lahko so zobki,lahko se kaj kuha.Ponavadi je predhodnica
kakšne viroze povišana temperatura,kar nekaj vzrokov je možnih.
Zato pa,če se bo vročina ponavljala tri dni in bila visoka,je bolje,da stopiš do zdravnika.

(odgovor članu N30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povišana telesna temperatura
21.1.2006 17:59:13   
sminc
Mi smo meli pred 2 tednoma neki takega. Vročina okrog 38.5 brez nahoda in kašlja. Po 3 dneh sva šla k zdravniku ki je ugotovil rahlo vneto žrelo. Naslednji dan je vročina padla, pojavile so se pikice po trebuščku in nogicah,ki so naslednji dan izginile. Rezultat- prebolel je 6 bolezen.
Lp


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu N30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povišana telesna temperatura
21.1.2006 17:59:30   
Anonimen
Jaz bi samo to povedala: kadarkoli sem jaz našo zdravnico klicala, ko je bil Tibor še tako majhen, kot tvoj otrok, in je imel vročino  akli karkoli, mi je rekla, naj se prideva pokazat, ker je še tako majhen. Ker če gre pri majhnih otrocih kaj narobe, gre zelo.
Drugače pa zdravnik v meni pravi, da gre za 5. otroško bolezen. Jutri ali pojutrišnjem bo vročina padla in hkrati se bodo pokazali izpuščaji.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povišana telesna temperatura
21.1.2006 18:01:36   
Anonimen
Aja, ja, 6. otroška bolezen. Ti dve vedno mešam. Nisem čisto zdravnica, pa se zgodi.user posted image

(odgovor članu N30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?