|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 16:07:18   
makica
Živjo,

Rada bi kupila skokec, pa imam nekaj vprašanj :
- Kako so stabilne klešče, s katerimi se pritrdi skokec na podboj? Ali je kakšen drugačen patent?
- Katerega proizvajalca svetujete oz. od katerega proizvajalca ga imate?
- Ali mogoče katera ve za ceno in kje ste ga kupile?
- Ali se da nastavljat višina?

Hvala in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 17:15:19   
katarina j.
Katerega imamo ti ne vem povedat, ni nikjer nič napisano, pa ga imamo še od 1-ga otroka. Tiste klešče za pritrdit na podboj so super zanesliva zadeva. Zelo dobro se ga da podaljšat. Mi ga uporabljamo za gugalnico in za skokec- se pravi spuščenega skoraj do tal (tiste 10cm še za nogice). Mali zelo uživa noter.user posted image   Če kaj pomaga: je iz blaga-kot nekakšne hlačke, zgoraj pa je tak oblazinjen krog.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 19:20:19   
ronja5
Kupili smo ga pri Neckermanu, klešče so ok, lahko samo priporočam!

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 21.1.2006 19:21:05 >

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 20:02:12   
pravljica
mi imamo nekaj takšnega kot katarina zgoraj...kot bombažne hlačke z obročom, ki se lahko operejo...tudi že od ta velike...torej 7 let :) takrat je bil okoli 5000 sit, firme pa tudi ni nikjer napisane
dokler ni sama stala na nogah, smo ga imeli bolj za gugalnico, tako visoko, da ni stopala na tla (hojice tudi nismo imeli)...tudi tibor se trenutno v njej veselo gunca...torej se višina lahko poljubno nastavlja
in klešče so ok, samo mi imamo v stanovanju samo 1 tak štok, kamor se lahko nataknejo...to le prej preveri, ker mi nismo in še dobro, da gre vsaj na 1 vrata obesit user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 20:06:11   
makica
Hvala vama za odgovore

Ronja5- ali lahko prosim poveš še kdaj si ga kupila in kako se mu reče, ker ga na njihovi spletni strani ne najdem.

LP

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki imate skokec
21.1.2006 20:10:52   
makica
Pravljica in katarina J - ali je podoben temu, ki ga zdaj prodajajo v BC

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=155672

LP

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ki imate skokec
22.1.2006 11:39:03   
pravljica
ne, naš nima nobene plastike okoli...samo blago, kot hlačke...na vrhu pa obroč...vse skupaj se dol sname in opere...bom pogledala, če najdem kakšno fotko

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ki imate skokec
22.1.2006 11:59:32   
pravljica
evo, v tem stilu

http://cgi.ebay.co.uk/Evenflo-Johnny-Jump-Up-NEW_W0QQitemZ7738252524QQcategoryZ117032QQrdZ1QQcmdZViewItem 



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ki imate skokec
24.1.2006 9:55:05   
katarina j.
Ja, tudi naš je približno tak, kot ta na sliki od pravljice.user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?