|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že en teden jok ponoči
13.1.2006 12:34:19   
katarina j.
Ampak to pomeni res celo noč- že uro za tem ko zaspi se zbudi z glasnim histeričnim jokom in ne potolaži ga nobelo crkljanje niti dojenje, samo če ga nosiš s trebuščkom navzdol. Pa še to ne pomaga takoj-po kakšnih 15 minutah zaspi, previdno se vsedeva na posteljo in čez nekaj minut se ga šele upam odložit, ker drugač se takoj zbudi. Spi kakšno urco, potem pa spet ISTO!!user posted image  Z možem ne zdrživa več, postajava vedno bolj živčna. Mali se mi smili, sploh ker ne vem, a je kaj narobe z njim. Danes greva k zdravniku! Naj povem, da je pred 14 dnevi imel norice in takrat se je vse začelo, ampak zdaj so norice že zdavnaj mimo!! Sem ga tudi pustila malo jokat pa sem ga samo božala in treplala, ampak on vedno bolj histerično joka in kar rije po postelji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 12:57:25   
tascha
pri nas je biko nekaj podobnega in smo na koncu ugotovili zamašen nosek.user posted image Ko je ležal ni mogel dihati in je začel jokat. Potem smo mu začeli vlivati v nosek fiziološko in malo smo mu dvignili vzglavje in je bilo boljše.user posted image

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 13:03:02   
katarina j.
Ne, zamašen nosek ni- vem, kako to zgleda, smo tudi mi že vlivali fiziološko,ampak zdaj lepo dihauser posted image  Najbolj mi je čudno, ker je čez dan čist v redu. Kaj pa če ima kakšne nočne more. A ja, star je 6 mesecev.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 14:18:58   
Anonimen
Menda pri vnetju ušes otroci ponoči jokajo, ker bolj boli v ležečem položaju. Kar pojdite za vsak slučaj k zdravniku. Nikoli ne veš.

(odgovor članu katarina j.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 14:36:52   
katarina j.
sva ravnokar prišla od zdravnika. Nima vnetih ušes. Še blato smo mu dali pregladat, ker sem jaz rekla, da imam tudi občutek, da ga boli trebušček. Rezultati bodo v ponedeljek, ampak mož pravi, da ne bodo nič pokazali-hvalabogu seveda, ampak mi se bomo še vedno spraševali kaj narediti!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 16:14:12   
bombonček
Kaj pa,če so zobki!Pri nas je ves teden jokala po cele noči potem,pa smo dobili dva zoba naenkrat.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 16:22:34   
katarina j.
Bombonček, en zobek je dobil pred 5 dnevi, o drugem ni sledu. Pa misliš, da bi se tako močno jokal zaradi zobkov, pa toliko dni??? Zakaj se pa podnevi ne? Ne vem no...

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 16:56:00   
bombonček
Pri nas je bilo čez dan vse ok ponoči pa jok šli smo k zdravniku pa je rekel,da ni niti sledu o zobih,pa smo jih čez dva dni dobili.Ne vem no malo še počakajte pa boste videli kako bo.Veliko sreče in čimbolj mirno noč.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 17:35:29   
san
naš se je cel mesec drl, od 6 do 7 meseca, ko je zobe dobival. sedaj se je pa zgodba ponoila in je žedva tedna prav revež ponoči, ker mu petke ven lezejo - čez dan je pa ok, sam mogoče malo bolj občutljiv

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že en teden jok ponoči
13.1.2006 22:19:09   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: katarina j.

Bombonček, en zobek je dobil pred 5 dnevi, o drugem ni sledu. Pa misliš, da bi se tako močno jokal zaradi zobkov, pa toliko dni??? Zakaj se pa podnevi ne? Ne vem no...


Ravno pri nas je bilo 2 dni nazaj isto. Trajalo je 1 teden. Samo jok jok in še enkrat jok. Tudi samo ponoči. Z Majo smo šle k zdr. in ji je pogledala v usta in ugotovila močno vnetje dlesni. Dobile smo anastetik, ki ga pa še nisem uporabila. Je bilo včeraj mnogo bolje. SMo se končno vsi naspali. Gremo pa me jutri tudi v laboratorij in na kontrolo. Je pa zdr. rekla, da je čez dan vse OK zato, ker se otrok zamoti z igranjem, ponoči pa neuser posted image  Upam, da čimpreje mine.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!