|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločeno pranje?
12.1.2006 21:45:52   
soncek&luna
vedno vse skupaj operem... itak samo za naju dva... prvi mesec sem prala edino brez mehcalca, zdaj pa tudi to dodam...bolj disiva user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ločeno pranje?
12.1.2006 21:59:06   
2ursae
jaz sem vedno prala skupaj, dokler nisem enkrat, ko sem prišla s sprehoda po gmajni, bolj natančno pogledala svojih hlač. Bile so precej umazane in blatne in od takrat perem ločeno. Kaj pa vem, morda res pretiravam, ampak tako sem se navadila.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ločeno pranje?
12.1.2006 22:19:50   
bobek05
jaz sem ločevala do 3 mesecev, pa tudi mehčalca nisem dodaja k njegovim cotkam do 3 mesecev

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ločeno pranje?
12.1.2006 22:20:52   
tincci
Skupaj z dodatnim splakovanjem. Pa komot naberem za pralni stroj, drugače pa še kaj bolj svežega operem user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ločeno pranje?
13.1.2006 7:46:06   
Urška//
ločeno, ampak to zato, ker se mi kr hitro nabere za en stroj Larinin cotik(ponavadi operem dva stroja na teden), če pa slučajno nimam pa dam tudi kakšno mojo majčko zraven

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ločeno pranje?
13.1.2006 8:25:45   
san
na začetku nekaj mesecev ločeno in stroj nikoli ni bil na pol prazen.
lp s

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ločeno pranje?
13.1.2006 9:36:51   
tadejaa
Vse skupaj. Pri enem otroku še morda razmišljaš
in ločeno pereš, pri dveh ali treh pa o tem niti
nimaš časa razmišljati oziroma ločevati user posted image .

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!