|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddaja In the womb!
4.1.2006 12:54:31   
saraja
Pozdravljene!

Zadnjič sem zamudila to oddajo in me zanima, kje bi si lahko jaz to posnela? Ali ima katera to posneto? Bi ji poslala CD in bi mi zapekla. Bi bila katera tako dobra!
Saraja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 13:12:13   
ElaM
Jest bi tud lepo, lepo prosila, če bi mi jo lahko katera prepekla.
Res me zanima kaj čutijo naši pikoti, pa sem oddajo žal zamudila.

_____________________________

:)

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 13:13:19   
puncica
Ziher bo čez 14 dni spet kakšna ponovitev, tako da po moje jo boš enkrat že ujela.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 13:36:27   
BarbyR.
A lahko vprašam kje je bla ta oddaja in  zakaj se gruser posted image In a je tako original naslov,bom jz mojemu dragemu rekla naj pogleda na internetu,če se da kje dobituser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 14:53:25   
jasny
Jaz jo imam na CD-ju, ampak brez podnapisov.

(odgovor članu BarbyR.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 16:28:47   
*Neja*
Jaz sem jo gledala zadnjič in je res fenomenalna. Se mi zdi, da čisto drugače gledam tako nase kot na otroke v moji okolici. Šele ob ogledu tega filma se začneš zavedati, koliko stvari lahko gre pri rasti in nastajanju otroka narobe. Anyway... original naslov je takšen, kot ga je napisala Saraja: In the womb. Prikazuje pa nastanek, rast in razvoj otroka od oploditve do rojstva. Posnetki so fantastični, pa še podnapise imajo. Malo poglejte po sporedih za TV, predvajajo ga na National geographic. Če sem prav pogledala, bo spet na sporedu 5. in 11. februarja. Malo je butasto, ker imajo na njihovi spletni strani www.nationalgeographic.com en spored, potem pa ugotoviš, da je tisti, ki ga ti spremljaš doma vezan na eno podružnico iz Evrope itd... V glavnem: spremljajte spored.
 
Je pa definitivno za pogledat!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 16:39:18   
Naja30
Se strinjam z Nejo. Jaz sem oddajo potegnila z neta (s programom e-mule), ker sem bila preveč neučakana,m da bi čakala na tv. Sem pa mislila, da bo na discoveryju, ker je ena tukaj tako napisala. Pa čakam in nič in šele čez ene pol ure sem preklopila na national g. in evo!
Tko da potegnite si dol z neta ali pa počakajte na februar. Če bi pa imela katera izrecno željo, pa ji lahko jaz posnamem, samo imam brez podnapisov. Konektajte mi zasebno sporočilo.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oddaja In the womb!
4.1.2006 20:39:43   
zaspanko
Hai

imam posneto na DV kasetki oziroma na videokamerco.. S podnapisi.

Sta pa dve verziji: ena je krajša (cca 50 minut) in to imam posneto. Druga je bila 2x po 1 ura samo ne vem če in kdaj bodo to še ponovili.

LP

Zaspanko




IZVIRNO SPOROČILO: saraja

Pozdravljene!

Zadnjič sem zamudila to oddajo in me zanima, kje bi si lahko jaz to posnela? Ali ima katera to posneto? Bi ji poslala CD in bi mi zapekla. Bi bila katera tako dobra!
Saraja

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oddaja In the womb!
5.1.2006 11:22:43   
saraja
Ojla!
Bi šlo to posneti na CD?
Hvala, Saraja

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oddaja In the womb!
6.1.2006 23:29:32   
zaspanko
Hai

prav potihoma: je šlo na CD.. 500 MB slaba ura.

LP

Zaspanko

IZVIRNO SPOROČILO: saraja

Ojla!
Bi šlo to posneti na CD?
Hvala, Saraja

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oddaja In the womb!
7.1.2006 10:24:59   
ElaM
Živjo, a bi lahko meni tudi presnla na cd. Vrnem stroške poštnine in cd-ja. Lepo, lepo prosim.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oddaja In the womb!
7.1.2006 12:26:39   
planinc1978
Jaz sem oddajo potegnila z neta in si posnela Cd. Je žal brez podnapisov, ker jih nisem našla na netu, ampak je vseen dobr in kar razumljivo. Traja uro in pol. Oddaja je res odlična, tok da če katera hoče met CD, naj mi le pošlje zasebno sporočilo z naslovom  pa pošljem, brez problema.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oddaja In the womb!
7.1.2006 22:43:59   
Wahoo RR
Dobite jo tudi tukaj:
Najprej si naložite (mojemu     user posted image    najboljši)  program za download torrentov:

http://www.bittorrent.com/
Tukaj pa imate  še en link torrenta za to oddajo:
http://www.mvgroup.org/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=35791&index=0

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oddaja In the womb!
26.10.2009 11:22:08   
Mubi
Živjo!
Vidim, da ste bile ve aktivne tukaj tri leta nazaj. vendar upam, da dobiš in vidiš to sporočilo...
Jaz sem to oddajo tudi gledala po TV. Sedaj ko sem noseča, bi si jo ogledala ponovno, saj mi bo še bolj zanimivo gledati.
Ker sem tukaj zasledila, da imaš ti to posneto in s podnapisi, me zanima, če bi mi lahko mogoče poslala samo datoteko podnapisov. Odajo sem si namreč dala dol preko e-mule že sama, vendar na netu ne najdem in ne najdem podnapisov.

Upam da dobiš to mojo prošnjo!
Lep pozdrav!

(odgovor članu zaspanko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oddaja In the womb!
26.10.2009 13:07:14   
grahek85
tukaj si lahko na Google videos ogledaš daljšo različico, seveda brez podnapisov:

http://video.google.com/videoplay?docid=3055032426000478049#


Enostavno poguglaš "In the womb" in dobiš ven zadetke, je tudi filmček o dvojčkih.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oddaja In the womb!
27.10.2009 15:24:54   
Mubi
Hvala, ampak jest iščem podnapise..... nikjer jih ni user posted image

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Nik, Nick, Nicholas?
Jaka RR

Všeč mi je ime Nicholas, a se mi zdi, da ne paše v naše okolje. Kaj vi mislite?

Nik (58%)

Nick (4%)

Nicholas (6%)

Nobeno mi ni všeč (32%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!