|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 in krči..
21.12.2005 10:25:37   
Minka Pobalinka
Včeraj smo bili na prvem pregledu ( zredili za 1500 g, obseg glave je večji za 4 cm, zrastel pa za 5 cm user posted image ) in si za nagrado prislužili recept za AD3 kapljice.. user posted image
Glede na to, da Mark nima nobenih krčev in težav, za te kapljice pa krožijo strašljive info., kako hude krče naj bi povzročale me zanima kako so vaši malčki prenašali te kapljice in če so imeli krče kako močni so bili in koliko časa so trajali..
napotek za doziranje je bil 2 kapljici na dan, potem pa vsak teden eno več?

Lp, "čisto preplašena" Minka & Mark
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 10:30:07   
atinav
Oj!
Ja mi tudi zaradi istih razlogov nismo devali AD3 kapljic...nabavili smo avstrijske in sicer Oleovit D3 za katere moram reči, da so res super. Ja drugače smo imeli tudi krče ampak samo 3 tedneuser posted image .

papa 


_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 10:39:06   
Anonimen
Mi tudi naših sploh probali nismo, smo tudi takoj začeli z OleovitomD3.

(odgovor članu atinav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 10:59:27   
MIN
jest sem ji dala samo eno kapljico ad3,pa se je tolk drla tri ure skup,da niti pomislim ne več da bi ji zdej dala.ko jo bodo te črevesne težave minile bova pa spet probali.pri večji punci sem isto naredila pa ni nič narobe.seveda sem se o tem pogovorila s pediatrinjo,pa se je strinjala z mano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 12:14:55   
petraz
Mi uporabljamo AD3 kapljice, pa ne morem reči, da je našega tamalega zvijalo, prav po teh kapljicah. Kaj pa vem!? Saj se je sprva tudi naš jokal, pa sem par dni naredila premora, nato pa sem ugotovila, da se prav tako joče. Probaj, pa boš videla, drugače pa pojdi po te avstrijske.user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 12:53:16   
Ines.
Hvala lepa za te kapljice. Nikoli več. user posted image  Zaradi teh kapljic smo dobili hude krče in še zaprtost. Raje pet minut sončka na teden (da mu obsije glavo ali stopala), pa bo isti učinek, samo brez trpljenja.  

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 13:24:02   
Bučika
Kako veste,da so točno te kapljice krive?Dojenčki do 3 mesecev,mogoče kakšen še kak mesec dlje,imajo krče,ker se jim uravnava prebava,...in potem še mleko svoje naredi,...Seveda,saj ne rečem,da mogoče tudi kapljice,ampak da je tako hudo samo po kapljicah?user posted image Pri mojih dveh nikoli ni bilo problemov oz.hčerki jih še dajem,pa nikoli težav.Tudi pri sinu ne.Tudi pediater je rekel,da to ni res,kar mamice same ugotavljajo.Še potem mi je razlagal otem in mu verjamem,da to ni to.

No,pa vseeno,upam da bo otročke minilo.user posted image

Lep dan in seveda praznike vsem,
Bučika

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 13:30:01   
chaja
Pri nas ni bilo težav. 1. in 2. dan smo dali po eno kapljico, 3. in 4. po dve, potem pa vsakič po tri.

Mogoče je bila 1. dan malo razdražljiva, ni se mi pa zdelo, da bi jo kaj napenjalo, 2. dan in tako naprej pa je bilo vse ok. S krči tudi drugače nismo imeli nobenih težav.

Je pa res, ta so krči za ta čas značilni, nekje do 3. meseca, tako, da......user posted image

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 13:44:44   
Anonimen
bučika tudi me je pediatrinja tako rekla, da mamice povezujejo krče s temi kapljicami, saj se krči ponavadi začnejo po 1. m. in ravno takrat jih začnejo jemat.
Jaz sem jo ravno to vprašala. Rekla, mi je še da ima ona 3 otroke in pri nobenem ni zasledila krčev, kot posledico AD3 kapljic.
Mi jih jemljemo že 2 tedna pa nima krčev. Pa smo šli vsak dan eno kapljico več. Do 5.

(odgovor članu chaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 15:33:43   
Leni72
Našo je zvijalo po kapljicah, pa me noben pediater (al pa kdorkoli drug) ne bo prepričal, da to ni res!! Če je drugače ni bilo večjih problemov z jokom in zvijanjem, po kapljicah je pa tri ure jokala (in skoraj še jaz z njo).... haloooo! Sem še 2x al 3x probala (vmes en ali dva tedna premora) pa ni bilo boljše, tako da sem ji potem dajala Plivit D3. Očitno, pa nimajo vsi dojenčki enakih težav, še sreča.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 17:08:18   
soncek&luna
jaz imam sicer Plivit D3, vendar sem se vseeno odlocila, da mu jih bom zacela dajat v 4. mesecu....da se izognem krcev.... sej mi smo tudi zrastli brez teh kapljic... a pa se v adaptiranem mleku je dodano veliko vitamina D...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 18:59:22   
KODA
Jaz jih nisem dajala nobenemu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3 in krči..
21.12.2005 19:54:02   
jakaracman
Kapljice jemljemo nikoli težav, smo pa začeli z 1, nato 1dop. in 1 pop,2 dop, in 1 pop. itd... da smo prišli v roku 14 dni na 7 dop. Kar pogumno.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3 in krči..
22.12.2005 9:57:36   
Antigona
Tudi mi nismo imeli nikoli težav oz. krčev zaradi AD3 kapljic in mu jih še zmeraj dajem...
Pravzaprav jih je imel prvi dan ko sem  mu dala eno kapljico, pa še to samo zato, ker sem pojedla tisti dan kar nekaj paradižnika....
Ko sem nehala jest paradižnik krčev čudežno ni bilo več user posted image ...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3 in krči..
22.12.2005 12:26:13   
Katrin
Mi smo začeli z D3, sedaj imamo AD3, krčev pa nismo imeli nobenih!!!!

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AD3 in krči..
22.12.2005 13:54:04   
nincy
Mene pa zanima čemu so kapljice AD3 sploh namenjene?

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AD3 in krči..
22.12.2005 19:06:25   
rozi81
Sploh nisem dajala AD3 ampak sm kr z Oleovitom D3 začela pa morm rečt hvala bogu nismo imeli nikoli nobenih krčev. user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AD3 in krči..
22.12.2005 23:06:51   
lelaval
Nincy, kapljice so za močnejše kosti in, da se luknjica, ki jo bočutiš na glavici zaraste.
Jaz pri prvih dveh  user posted image  tudi nisem imela težav, pri tretji user posted image   pa- po kapljicah je bila cela v izpuščajih in se je ful drla, da so še sosedje slišali. Sem dobila samo D3, ker bi naj to vitamin A povzročal, a je bilo isto. user posted image  Pa sem jo skrbno dajala na sončka, kapljice pa je začela jemat pri 6 mesecih (bolje pozno kot nikoli) in sedaj ni težav.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?