|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGANJALEC INITIO II !
21.12.2005 8:43:51   
Ani 2
Imajo ga v Baby centru za 8.990 sit,in me zanima ali ga je že gdo kupil in kako ste zadovoljni z njim?Mi bi namreč našemu 10 mesečniku radi kupili nekaj za božička in se še nismo prav odločili glede tega poganjalca.

Lp.Ani 2

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja,
nekaj čisto majhnega.
Po ljubezni hrepeni,
in v naročje mamici želi,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGANJALEC INITIO II !
21.12.2005 8:52:44   
April
Mi smo ga kupili  ta vikenduser posted image . Mali se je že prvi dan zelo zabaval v njem, star pa je 8m.  Smo ga vozili gor in dol po stanovanju, se  je prav dobro počitil v njem in ni hotel ven.Meni je tudi všeč, edino tista nastavitev z guganjem se pri nas ravno ne obnese.
Jaz ti ga priporočam.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGANJALEC INITIO II !
21.12.2005 9:37:16   
babylove
10m je idealna starost  za poganjalca, saj ga lahko že sam uporablja. Naš ga je dobil pri 10m, čisto navadnega za 10€, in ni ga večjega veselja! Pri 11m obvlada že tudi vzvratno vožnjo (ker se ne zna obrniti user posted image ).

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGANJALEC INITIO II !
21.12.2005 10:22:20   
rikica
Mi smo ga kupili pred kakšnimi 10 dnevi.Je super,edino tako kot je že April napisala,sa tudi pri nas ne obnese zibanje.Pa treba je vedno imet pod nadzorom bebico,ker se je enkrat že prevrgla na stran.Malo je bilouser posted image ,čez 1 minuto pa kot da se ni nič zgodilo.Lp

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGANJALEC INITIO II !
21.12.2005 11:49:47   
petraz
Hvala vsem mamicam, saj ga imava tudi midva namen kupiti našemu 7. mesečniku. Kot nalašč se piše o tem in sem zelo vesela, da ga vse tako hvalite. user posted image user posted image  Hvala in upam, da ga bova v soboto še kje dobila.user posted image

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGANJALEC INITIO II !
22.12.2005 2:25:42   
Annny
Sem ga videla v prospektu..ne vem sicer, ali je točno tak, ampak Naja je dobila podobnega za 1. r.d. Ima spredaj gumb za melodijo? Če je to to, potem naj povem, da pri nas te melodije ne igrajo več, ker je spodaj potrgala tiste žičkeuser posted image user posted image  Škoda, pa res se je zabavala. Za vozit je pa gotovo udobnejši od vseh drugih poganjalcev (oblazinjen, ograjica..)!!

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGANJALEC INITIO II !
22.12.2005 11:38:53   
Ani 2
Hvala vsem za odgovre in mislim da ga bomo kupili user posted image .

Lp.Ani 2

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja,
nekaj čisto majhnega.
Po ljubezni hrepeni,
in v naročje mamici želi,

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?