|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlad in sprehod
14.12.2005 7:27:49   
tina104
Ali naj grem z mojim malčkom (star skoraj 4 mesece) na sprehod, če je prehlajen? V bistvu ima malo zamašen nos, drugega nič.

Hvala za odgovore.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlad in sprehod
14.12.2005 8:15:01   
Anonimen
Ja.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlad in sprehod
14.12.2005 9:16:29   
thunder
Moj je star 2 m pa sem vsak dan zunaj - razen če ne pada kej - pa je tudi prehlajen  - kašlja, zamašen nos (to je staknil od bratca). Pa mislim da se stanje vsak dan izboljšuje! Sveži zrak je zakon!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehlad in sprehod
14.12.2005 10:12:31   
Anonimen
Samo,da ni vročina,pa gre lahko otrok ven na sveži zrak.
Celo priporočajo pediatri,naj bo veliko na zraku.V zaprtih prostorih je suh in postan zrak(niti zračenje ne pomaga)pa polno bacilov je prisotnih.
Zato čim več,toplo oblečeni na zrak.

(odgovor članu thunder)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehlad in sprehod
14.12.2005 20:43:48   
Lešnik
Tudi nam je pediatrinja svetovala, da gremo lahko ven tudi v primeru prehlada.

Samo, če ima vročino sta mi pediatrinja in patronažna svetovali, da lahko gremo ven takoj naslednji dan, ko nima več vročine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehlad in sprehod
14.12.2005 23:56:06   
KODA
Ja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lešnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehlad in sprehod
15.12.2005 0:08:28   
lelaval
Če nima vročine, vsekakor. Je manj bacilov zunaj kot pa notri.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehlad in sprehod
15.12.2005 14:16:43   
Sofi
Tudi jaz sem za to, da gre čimveč ven, posebej če je takšno lepo vreme kot danes.
Me pa zanima kje je meja vročine pri teh malčkih. Moj je imel danes zjutraj 37,7 (merjeno v ritko) pa sva šla vseeno ven. Je precej sprehoda prespal, sva prišla domov, se je najedel in zopet spančka - sveži zrak dobro dene.

Torej, koliko vročine še je sprejemljivo za "zdrav" sprehod?

LP

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehlad in sprehod
15.12.2005 14:19:55   
bobek05
Naš ima tudi že par dni (samo) zamašen nos, pa ni problema... Pediatrinja je omenila, da se naj samo izogibljemo krajem, kjer je na kupu veliko ljudi, ker je dosti ljudi bolanih.... To je vse..

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!