|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj ???
11.12.2005 18:54:52   
PBJ
Moje vprašanje bo malo čudno zvenelo, a ga bom poskušala čim bolje predstaviti.
Jure mi že tri dni nekaj pokašljuje, pravzaprav to ni pravi kašelj ampak  se mi zdi, da ga nekaj draži v grlu in bi rad spravil venuser posted image . Ponoči spi brez težav, zbudi se samo, ko se dojiva. To njegove čudno pokašljevanje se pojavi vedno, kadar leži na hrbtu, ali je v polsedečem položaju. Ko je v pokončnem položaju - pri nošenju, teh težav sploh ni.

Danes zaradi tega nisva šla ven.

Temperature nima, tudi drugače je dobre volje. Malo ima tu in tam zadelan nosek, ki ga čistimo s fiziološko.

Malo me skrbi, ker je že prav moteče oz. ga zelo težko poslušam in se mi že smili.user posted image

A morda katera ve, kaj bi to bilo????

Hvala vam.



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašelj ???
11.12.2005 19:11:46   
total
Tudi pri nas je bilo enako,malo nosek zapacan,pol je mal teklo in začel mi je kašljat,slišat je bilo kot bi se mu kaj zatikalo,tak suh kašelj,sem ga pelala preventivno na pregled vse ok,zdravnica mi je svetovala kapljice za izkašljat in kupila sem trpočev sirup in že 2 dni ko prerojen,hvala bogu.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kašelj ???
12.12.2005 11:19:47   
Moica
Pri nas je bila popolnoma enaka situacija. Mu dajem sirup Prospan in je zdaj ok.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašelj ???
12.12.2005 11:31:39   
Anonimen
Meni se pa kar zdi, da samo sprobava nove glasove. A je možno?

(odgovor članu Moica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kašelj ???
12.12.2005 15:50:41   
ninocka
Pr nam je blo isto, na koncu se je pa razvil v zacetek bronhitisa in je dobil ventolin.
Jst mu dam vsakic, ko pokaslja, neki za spit, da ga se bolj ne drazi suho grlo in se pol na silo matra.
Nam ni pa zdravnica prej dala nobenih kapljic, sirupov... nic (stari  3.5 m) user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kašelj ???
12.12.2005 16:57:16   
PBJ
Se mi zdi, da je danes glede kašlja malce bolje, a me vseeno skrbi, ker mi čez dan veliko več spi, kot ponavadi. Tudi bolj slabe volje je. Vročine nima.
Je šel mož v lekarno vprašat, pa so mu rekli, da je bolje če pestmesečnika pogleda zdravnik, preden oni karkoli dajo.

Bom jutri poklicala zdravnico.

Hvala vam za sporočila in upam, da se ne bo iz tega izcimilo kaj slabšegauser posted image

lpuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?