|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bombažne pleničke po 1. letu
3.12.2005 21:15:23   
HuAnita
Žal nimamo sušilca, tako da so pleničke trde, pa vse skrčene in škodilačko že tiščijo, tiste na ježke jo pa tudi obribajo, da ima zelo rdečo kožo... Tudi če dodam mehčalec, ni bistveno boljše...user posted image
Ima katera podobne izkušnje? Škoda bi mi bilo, da bi jih zdaj opustila, ko se po malem uči lulati na kahlico...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
3.12.2005 22:24:30   
frutka_
Morda boš morala nabaviti nove. Nimam pojma, ker uporabljamo pamperske.
Kaj ž hodi na kahlo, ker naš gre ampak nič ne pusti noter...user posted image

LP

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
4.12.2005 10:30:57   
Jančika_
HuAnita, po moje ni druge, kot da jih tu in tam posušiš v sušilcu. Moj ti je kadarkoli na voljo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
5.12.2005 15:22:10   
BARBARA R.
Mi še vedno uporabljamo iste.Res pa je, da imamo sušilec kateri jih še toliko bolj uniči. Tako, da so že čisto, čisto boge. Vem kako izgledajo brez sušilca, tako da te čisto razumem. Ne vem kako bi rešila težavo.
 
          user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
6.12.2005 11:03:00   
Mimi*
Tiste,ki imate bombažne plenice in otroke v vrtcu,a jih tam previjajo v plastične,a prinesete svoje bombažne?

Lp,M

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
6.12.2005 12:12:39   
ma-ja
Pri nas smo uporabljali kar Pampers - pull ups. So se še najbolj obnesle. Verjetno ti bo vseeno ceneje nabaviti paket teh kot pa kupiti sušilca. Drugače pa sem potem kar hitro šla na spodnje hlačke. Bilo je par nesreč, ampak sta se hitreje odvadila kot pa če bi bila v plenicah.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bombažne pleničke po 1. letu
6.12.2005 22:11:57   
Pi-kica 1
Hja, ne vem, kako bi šlo pri nas brez mehčalca. Jaz ga uporabljam, pa na srečo večjih težav s kožo nima. So pa meni veliko bolj všeč te na pritiskače, so bolj trpežne. tiste na ježka so že dosti bolj zdelane. Mi kombiniramo, doma bombaž, pri babici pa papirnate in se kar obnese. sicer pa tudi Samo že hodi na kahlico in vsaj enkrat na dan naredi kupček, lula pa skoraj vedno. user posted image

LP

Pi-kica

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?