|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje čez dan
2.12.2005 18:45:59   
Lory
Živjo

Mene pa zanima, koliko ur so bili vaši otročki čez dan budni, ko so bili stari 1 mesec. Naša Nika je že dva dni čez dan dost budna. Prej je recimo spala pa jedla pa spala, zdaj pa spi hvala bogu ponoč dobr, kar prej ni, je bla obvezno od 3 zjutraj budna kot sova pa tud do 6-ih.
Zdaj pa od 6-ih zjutraj pa tud do 13-ih nč ne zaspi, samo podrema mal.

Vaše izkušnje bodo dobrodošle. Hvala

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 19:04:04   
ona
Smo bili mi na istem!Kaj češ eni otroci ful spijo,eni pa ful malo rabijo spanja.
moj starejši sin je bil npr. pri 6 mesecih buden 2 uri na dan in sem šla vprašat pediatra,če je normalno in je rekel naj bom srečna.Zdaj s hčerkico,ki ima 11 mesecev je prav kontra-spi čez dan 2x po pol ure in ponoči se zbuja in je prav tako ob 3 zjutraj budna.Pol je pa sitne čez cel dan.Edino.če grem jaz spat z njo popoldne malo več pospi in pol je ok.Ko je pa bila malo manjša kot tvoja je pa spala več.zdaj ga je začela sračkat.Ti,ko bojo stari 5 let ne bo problema več,hahaha.
Pa dosti užitkov,moja je tudi Nika mimogrede

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 19:23:30   
tincci
Naša je stara en mesec pa je tudi kar precej pokonci. Danes ponoči je bila pridna, potem je bila pokonci od pol 8 zjutraj do 11, spala dve uri, potem pa do sedaj še dvakrat po eno uro. Vmes je budna. Ravnokar se zbuja in predvidevam, da do polnoči/enih, ko bo zaspala, ne bo nič več dremala.

Tako da nisi edina user posted image

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 19:31:17   
Arwen
Naš je tudi podnevi bolj malo spal, ko je bil še majčken. V naročju ga je še nekako zmanjkalo, potem je pa takoj očke odprl, ko smo ga odložili v posteljico.user posted image No,zdaj pri sedmih mesecih pa čez dan spi po dve uri skupaj, kar se prej ni nikoli zgodilo. Drugače je pa po eni strani menda bolje, če manj spi, ker se otrok tako hitreje razvija, ker stalno opazuje okolico. 

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 19:41:46   
mammy26
naša je stara 6m in spi vsega skupaj čez dan dve uri

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 20:08:02   
Aleksandrin
Naša ponoči zaspi okoli 24.00. spi do nekje 7.00. pa spet zaspi do 10.00., nato pa se čez cel dan na 3 ure dojimo, vmes pa skoraj nič ne spi, malo zadrema po podojih.

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 20:14:33   
Katrin
Dobrodošla!
Mi že devet mesecev čez dan ne spimo, razen kak kratek dremež!!!
Spimo pa zato ponoči kot polhi.

lpuser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje čez dan
2.12.2005 20:38:42   
MIN
moja dopoldne spi tud tri ure popoldne eno uro,tja do večera pa pa petnajst minut na rokah zadrema.zvečer hodi spatokrog osmih,spimo tja do šestih zjutraj.med vikendom pa ko smo vsi doma se ji ta ritem podre.sem pa opazla če sva vsaj pol ure vzunaj mi pa še več spi.stara pa je dva meseca.sej bo bolje sam da ritem ujameš.tud pri nam smo bili po pet ur pokonci,pol je bla pa tok utrujena da še zaspat ni mogla.
lp

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje čez dan
3.12.2005 0:39:19   
KODA
Našedva sta pa bila cela zaspaneta.Do 2 meseca sta skoraj vse prespala.Tamali pa še posebno.Spal je celo noč-do 8h zjutraj,pojedel,nato pa še zaspal za 2-3 ure.Šele okoli drugega meseca,so se pri njemu začela budna obdobja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?