|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se niste mogle več v stare cote stlačit?
27.11.2005 17:29:05   
Anonimen
Mene že mal skrbi, pa je komaj šesti teden. Nikoli nisem imela trebuha. Zato so moje cunje precej ozke v pasu in bokih. Ko pa sem zanosila, je začelo vse skupaj pritiskat na vzven. Ampak ni bilo še problemov. Dva dni pa opažam, da me že vse veže tam okrog. Pa ne da bi se redila v rit ali podobno, vse bolj napet trebuh postaja problem. Kdaj ste ve postopoma začele menjati garderobo, kje ste kupovale in v čem ste se počutile udobno in še vedno uštimane (delam namreč v pisarni, stranke...)? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 17:49:30   
kofetek2010
prvič šele jeseni, tam nekje v 25 tednu user posted image

sedaj pa že spomladi, v začetku aprila sem zvedela, da sem noseča, za prvomajske praznike sem že kupila nosečniške kavbojke user posted image  in potem tako naprej user posted image
ampak sem si sama kriva, saj sem se fuuuuuul zredila user posted image  sem že na 30kg plusa (iz 53 kg na enih mal čez 80 user posted image ) še 2 tedna pa bo boljš user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 27.11.2005 17:50:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:09:41   
KODA
Obakrat sem tam okoli 11 tedna presedlala na nosečniške hlače.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:14:14   
taška30
Angelinna, ni nujno, da bo šlo s tem tempom naprej. Jaz se spomnim, da me je tam okoli 1,5.-2.meseca tudi vse tiščalo v kavbojkah in sem jih komaj zapela. Pa se je izkazalo da je to zaradi prebave , ki se upočasni zaradi navala nosečnostnih hormonov (to mi je tudi G povedala). No, čez kakšne 14 dni se je umirilo in potem sem nosila stare cote skoraj tako kot Jana73 - kar krepko čez 20.teden.

Priporočam trgovino Popek v Ljubljani pri Magistratu, res imajo lepe stvari.

Jaz sem si vsega skupaj kupila 4 stvari: črne žametne hlače z elastičnim vstavkom v pasu, krilo z vstavkom in dve oblekici z elastičnega materiala, brez rokavov- jeans in žametno. V najhujših zimskih zametih sem oblekla hlače, drugače pa sem celo zimo in pomlad do poroda žulila tisti dve oblekici. Spodaj nosila od pulijev, srajc, majčk z dolgimi in spomladi tudi s kratkimi rokavi, nobene majčke nisem rabila kupit, ker se je to, da so postale prekratke itak skrilo pod oblekico, nogavice sem si pa čez trebuh nategovala.user posted image
Zelo ti priporočam takšno oblekico, ker je res praktična, pa še lepo izgleda, potem ko imaš že trebušček, če ti je le všeč tak stil. Ker hlače in krilo sta mi non stop lezla dol in sem si ju morala v službi  vsakič ko sem vstala iz stola, popravljati.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:28:30   
Anonimen
tam nekje v 2-3m.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:38:05   
rija
Pri polnih 5 mesecih, hlače. Majčke pa nosim vse še zdaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:43:52   
čuko
jaz sem tudi bila zelo suha, zato se kar hitro nisem več spravla v hlače. Pri 10 tednih mi niso bile več hlače čisto prav, dobila sem jih gor,samo me je vse tiščalo, to pa te ne sme. Če ti je prremalo si kupi raje neke druge hlače, raztegljive,da te ne bo nič stiskalo. Sicer pa sem jaz bila in sem še najrajši v kaki trenerki, ko sem doma.

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 18:47:58   
Anonimen
Tam pri ene treh mesecih, pa še to se mi je zdelo hitro.

(odgovor članu čuko)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
27.11.2005 19:18:42   
mika
Nosečniške hlače sem začela nositi po 20 tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 3:18:53   
Anonimen
Večino hlač sem lahko (obakrat) oblekla tam nekje do 24. tedna, je pa res, da so bile nekatere "bolj na tesno". Potem pa konec. Za mikice velja enako - potem so mi bile vse "prekratke".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 8:23:48   
Yasminka
Na nosečniške hlače sem "prešaltala" v 12. tednu. Svetujem ti, da si oblačila kupuješ postopoma. Se mi je zgodilo, da sem nosečniške hlače "prerastla" v mesecu (buši je prehitro rastel user posted image ). Majčke nosim pa iste, kot pred nosečnostjo.
LP. J

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 8:29:19   
puncica
Sem v 17 tednu in imam še stare cunje, v prvi nosečnosti pa sem zamenjala za nosečniške v 6 mescu.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 8:34:47   
cuma
Prve nosečniške hlače sem si kupila v 6.mesecu. Majčk si nisem kupovala, ker se švercam s prekratkimi pod hlačami z naramnicami user posted image . Pred zanositvijo sem bila zelo suha pa se mi je vseeno začelo poznat kar pozno. Potem pa je trebušček nadoknadil user posted image  in se je žogica hitro večala! 
Drugi teden grem rodit, in moj trebušček meri že 107 cm.
Lp cuma 

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 8:41:55   
*zvezdica*
Jaz trenutno (v 20. tednu) lahko oblečem samo še ene "moje" hlače. Kupila sem si pa 2 nosečniške, tako da sem jih začela že počasi uvajati. Kupila sem si tudi 2 malo dlajši spodnji majici in nosečniške žabe....ostalo še spravim nase.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 9:54:15   
eya
Jaz sem v 21. tednu, pa so mi tudi že skoraj vse hlače premajhne. Sem si prebrala vaše ostale prispevke na to temo in grem še v tem tednu v akcijo v Popek, naslednji vikend pa v H&M v Mb. Sicer pa me je tudi že na začetku (v 7-8 tednu) tiščalo v pasu, ampak zato, ker sem bila napihnjena, potem se je prebava uredila in mi je bilo spet vse ok. Zdaj pa trebušček raste kot nor :)

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 10:21:35   
Eviii
jst našega-o user posted image  nosim zelo nizko. pas sploh ni bil problem na začetku, ker bušija ni blo videt... so bli pa problem boki in rit. ker sm tudi sama prej nosila precej ozke stvari, so mi te enostavno postale preozke v drugem mescu. pa sm prešaltala na trenirke oziroma na poletne hlače, ki so ble malo širše in s trakci v pasu. nekje v 5. mescu pa sm si kupla dvojne nosečniške hlače in jih kr začela nosit, ko grem vn. pa še vedno kako bolj fino črno trenirko (hlače) oblečem za na sprehod. majčke imam pa še kr od prej oziroma sm si kupla ene par nosečniških...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 10:26:59   
Peli
Jaz sem se že v 8tednu odpovedala oprijetim kavbojkam, saj se v njih nisem počutila dobro - k sm bla vsa napihnjena. Sedaj sem v 26.tednu in še vedno lahko oblečem dvoje žametke pa ene malo bolj elastične hlače, sem pa v 22.tednu kupila nosečniške kavbojke pa jih tud kar nosim, saj so zelo "kamot".


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 11:58:11   
Anonimen
Ene ste pa res pridne, da ste tako dolgo zdržale. Mene namreč apetit proti večeru ful zdela in če bo šlo takole naprej, bom v godlji user posted image .

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 13:03:08   
katjandraž
Jst se ne spomnim točno, vendar ko sem imela NS in so se končale počitnice (okoli 12t) niti slučajno nisem mogla več oblečt svojih stvari. Kupila sem si nekaj hlač večjih številk, v upanju, da jih bom po porodu tudi lahko nosila. Oblekla sem že tudi 1. nosečniške kavbojke, ki pa so mi že več kot en mesec premajhne (res so sposojene od prijateljice, ki je veliko bolj drobna kot jaz), dans sem ugotovila, da so mi premajhne tudi ta druge. Ta teden mi je trebuh nenormalno zrasel!

Sama sem že nekje v 4. mesecu pospešeno kupovala nosečniške obleke in sem imela ful srečo. Med oglasi na RR je ena punca prodajala 4 hlače za 15,000! No, kavbojke so mi na žalost ravnokar postale premajhne, ostalo pa bo, upam, da do konca. Sploh dvoje hlače, ki so iz mehkejšega materiala morjo zdržat! Hlače sem šla sicer iskat kar v NM, samo se je splačalo, so ful lepo ohranjene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj se niste mogle več v stare cote stla...
28.11.2005 13:06:09   
Naja30
tudi jaz sem sele v 6.tednu, pa me je ze prejsnji teden vse zategovalo okoli pasu, kljub normalni prebavi. pa se je v nekaj dneh nekako uredila zadeva, tako da me hlače več ne šponajo user posted image . sem pa najraje v trenirki, da sem čisto komot.
tudi jaz bom sla v mb v H&M, ko ste ga ze tako prehvalile. ze na splošno so mi všeč tiste cunje in mi je žal, da ni v lj oddelka za nosečnice.

lep dan se naprej in vsem en velik user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?