|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj lahko menjamo ritem
23.11.2005 18:12:00   
tincci
Naša je stara 3 tedne. Vsake toliko ima čisto zmešan dan. Danes je težila in stokala od pol 3 zjutraj do pol 8. Potem je padla v komo in se zbudi samo za hrano. Zvečer bo pa spet isto. Od enajstih do enih bo težila, potem pa spet od treh zjutraj naprej.

Danes mi že dvakrat ni ratalo zamenjati plenice, ker je takoj po dojenju zaspala. Nimam jo srca zbudit, ker je tako malo spala ponoči. Pogovarjala sem se z njo med dojenjem, pa jo vsakič zmanjkalo. Kaj naj naredimo, je še malo zgodaj za budit jo čez dan pa jo previjat kar med spanjem?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj lahko menjamo ritem
23.11.2005 18:50:31   
hubi
Naš je star 3 mesece, pa še zmeraj nima kakega hudega ritma. Pomoje to pride s časom. Previjam ga pa jaz vedno pred hranjenjem, ker tudi zaspi potem. Razen če se vmes ne pokaka

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj lahko menjamo ritem
23.11.2005 19:10:27   
Anonimen
Joooj, sploh ne pričakuj, da boš imela s 3tedenskim dojenčkom kakšen ritem user posted image
Jaz sem Gašperja vedno pustila, da spi, pa čeprav je spal 5 ur skupaj, pa previjala sem ga med dojkama, da ni bil prej preveč lačen, pa pol preveč sit pa zaspan.
Uživaj radosti materinstva user posted image
Ti želim, da bi bilo vsaj čez 2 meseca kaj bolje user posted image
Mi smo stari skoraj 5m, pa smo nekako zadnji mesec v nekem ritmu, ampak se stalno spreminja...rdkokateri dojenči sploh imajo ritem.

Te nisem potolažila, a ne?

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj lahko menjamo ritem
23.11.2005 19:49:31   
tincci
Zdajle recimo je previta, nahranjena in budna uro pa pol. Sem jo dala v posteljico, pa kar gleda in se nekaj pogovarja sama s sabo user posted image  A naj se še ukvarjam z njo, da bo dalj budna (in upam, da bo ponoči kaj boljš) ali naj jo pustim, da se sama uspava, ko se pač bo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj lahko menjamo ritem
23.11.2005 20:38:35   
Anonimen
če je fejst budna, ti jo itak ne bo uspel uspavat.
kar pogumno!
delaj po občutku.

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!