|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to mako majica
17.11.2005 15:50:53   
golob
Živjo!
Kmalu bom mamica JUpiuser posted image
ampak imam malo težavico, trenutno nabiram stvari za dojenčka pa nikakor ne vem kaj so to mako majiceuser posted image
prosim za pomoč, hvala in lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 16:10:30   
teta beta
Kolikor jaz vem, je to bombažna majčka, ki se spredaj natakne na roke, zadaj pa zaveže. Enako kot tetra, le da je iz takega blaga kot so npr. kratke majice.
Večina sicer pravi, da tetra in mako majčk ne rabiš in prisegajo samo na bodije, ampak jaz sem bila zelo vesela, da sem na začetku imela tudi te majčke. Veliko lažje jih je oblečt in spredaj pod vratom so zaprte.

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 16:14:38   
fipi
Sem istega mišljenja kot teta beta. Dodali bi samo, da se že dajo kupiti tudi badiji, ki se zavežejo kot te majčke in ni jih potrebno čez glavo oblačit. Res dobra zadeva. 

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 16:52:12   
Marogica
Joj, še nikoli slišala o tem, pa ima že dva otroka

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 17:17:11   
Tiamo
Mako majčke so stare tetra majčke. So iz takega blaga kot pleničke in se zavežejo na rami in ob strani. JIh pa ne prodajajo več, no vsaj jaz  jih  nisem zasledila. Jaz jih imam, še moje (jih je moja mami šparala) in lahko rečem, da so 100 boljše kot tanove tetra. LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 17:59:41   
Katrin
Se strinjam z zgoraj napisanim. To so bele majčke s trakci, ke se zavežejo zadaj. Potem oblečeš mako majčko in še eno bombažno čez.
Vsaka trgovka ti jo bo znala pokazati, zato ne skrbi, če ne veš, kako to izgleda.

Je pa za poskusit; meni so bile sicer všeč, vem pa da jih moja sestrica ni marala in je dojenčka raje oblačila v bodije.

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 18:11:31   
Lunca1
Mako majčke niso iz takega blaga kot plenice, ampak iz navadnega bombaža. Meni so bile super in smo jih nosili skoraj 2 meseca ali še dlje. Je nisem hotela matrat z vlačenjem čez glavo. Super pa so tudi bodiji na preklop.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 19:15:44   
Anonimen
Mako je bombažni jersey.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je to mako majica
17.11.2005 19:59:56   
Lu
Tako je kot je napisala Lunca1. Mako majčke so bombažne majčke, ki se jih zaveže na hrbtu. Tudi jaz sem jih uporabljala ( tudi moja mami jih je prišparala še moje ) in sem bila prav navdušena. Imela sem pa tudi 2 bodija, ki sta se zavezala spredaj pa je vseeno lažje majčke oblečt kot bodije. Vsaj pri nas je bilo tako.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je to mako majica
18.11.2005 8:40:19   
POCA
Mislim, da jim v Babay centru recejo benkice. Jaz sem jih tudi uporabljala in so na zacetku veliko bolj prakticne kot body.

(odgovor članu golob)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Družinski zakonik
Paštetka

Kako boste glasovali? Če kdo želi, lahko napiše tudi zakaj, se je tako odločil. Hvala

za (57%)

proti (29%)

me ne zanima (14%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!