|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kahlca
12.11.2005 15:10:54   
SIMONA -21
Punce ,svetujte mi, katera starost je primerna za otroka, da ga začneš privajati na kahlco? Naš malček je star eno letouser posted image .

čao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kahlca
12.11.2005 17:02:18   
sarči
jST JO UVAJAM ŽE OD 6 MESECA DALJE,ZDAJ ŽE SAMA DOSTIKREAT POKAŽE DA JO TIŠČI KAKAT,JO PA DAM VSAKO JUTRO IN SE VEDNO POKAKA IN ŠE VEČKRAT NA DAN,TUDI LULA ŽE NOTER VEDNO KO JO PRISTAVIMuser posted image
Sori za črke,ma se mi ne da še enkrat pisat.
Ti jo kar dej uvajat že,čeprav pravjo da dokler otroku ne kapne kaj naj tam počne ne bo nič,pa vseeno raje prej kot pa pozneje.

(odgovor članu SIMONA -21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kahlca
13.11.2005 15:42:55   
KODA
Našedva sta na začetku jemala sedenje na kahlici,kot eno vrsto igre.Ko sta shodila sta že vedela zakaj se uporablja.K ničemur jih pa nismo silili..

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kahlca
13.11.2005 18:48:40   
Anonimen
Take bedarije pa že dolgo časa nisem prebrala!

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kahlca
13.11.2005 20:29:39   
Anonimen
Sorrčy, ampak take neumnosti pa še ne!!!!!!-da otrok pri 6.mesecih pokaže, da ga kakat!Ja polula al pa pokaka se ker je slečen in mu je malo mrzlo.Si me pa nasmejala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Preberi malo strokovne literature, saj ima lahko otrok zaradi przgodnjega uvajanja na kahlico kasneje hude probleme z odvajanjem.Če pa misliš, da je prav pa kar pogumno naprej, hahahha...user posted image

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kahlca
14.11.2005 8:52:06   
SABILA
ne vem no, sestrična je svojo hčero odkar se spomnem začela devat na kahlco pa se je velikokrat pokakala polulala pa skor vedno, tk da ne vem v čem je to slabo. se pa je planičk (mislim da glih zaradi zgodnjega uvajanja ) rešla prej kot pa ostali.

a ti misliš da bi bil otrok "odvisen" od kahlice.user posted image user posted image user posted image user posted image to je smešno ne to da bi prezgodi uvajala kahlico

_____________________________

vsak dan je lahko nov začetek tistega česar si želiš da še lahko narediš v življenju!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kahlca
14.11.2005 11:39:25   
LIALIA
Naša mala od pribl. 10. meseca kaka v takole: http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/2476
Je res super. Jaz jo vsak jutr dam gor in se polula, drugače pa jo dam, ko vidim, da se napenja. In že 1 mesec ji ni ušlo v plenico.
Ta kahla ji je všeč, ker se zamoti z ročaji - sem jo dala na eno navadno kahlo pri kolegici, pa sploh ni hotla gor bit.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kahlca
17.11.2005 10:33:14   
sarči
Selena in anonimna,že k ste tako pametne poglejte še enkrat kaj sem napisala-PRI DESETIH MESCIH MI ŽE POKAŽE DA JO TIŠČI KAKAT S TEM DA KLIČE MAMA IN SE NAPENJA!
Če se vama zdi to smešno se kar lepo smejte naprej gospodičniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?