|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 13:26:37   
Jančika_
City Elite:

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3679

Ga kdo pozna/ima?

Brat izbira voziček, pa sem se jaz v tega zaljubila in mu ga predlagala. Ima 8 kg s športnim delom, fino je zložljiv (85 x 60 x 30cm) in kar ugoden. Ker ga ni nikjer v živo za videt, me zanimajo morebitne vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 15:41:12   
rija
Zgleda dobro. Mi je ful podoben vozičku Bugaboo. Če ima tudi vsaj podobne lastnosti, je super.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 15:42:55   
Jančika_
Je lep, ne. Res spominja na Bugaboo, mislim pa, glede na težo, da je verjeno manjšiuser posted image .

Mi ja kar škoda, da že imam voziček, s katerim sem zadovoljna, ker bi ga sicer takoj kupila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 15:45:59   
rija
ne vem glede teže, mislim, da ima bugaboo frog nekje 9 kil tako, da veliko manjši ne more biti.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 19:23:09   
Jančika_
Aha, potem si ga pa lažje predstavljam. Bugabooja sem že videla v živo.

Mimogrede, če še katero zanima ta voziček: brat je klical na Sonček in so mu rekli, da se lahko zmenijo tudi za katero drugo barvo. Obstajajo naslednje:

http://www.yatego.com/kinderladen-wirbelwind/p,428ffa70f0400,4105269df076f4_9,city-elite-buggy-von-firstwheels


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.11.2005 20:21:19   
Joe
Draga moja, tudi če bi ne bila zadovoljna z zdajšnjim vozičkom, bi se o nakupu novega resno pomenila! user posted image

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
5.11.2005 21:24:45   
frutka_
Ima naslonjalo za nogice tudi nastavljivo, ker je full pomembno da se da dvigniti, ko otrok začenja sedeti, da ima oporo.
Prav tako je fajn če vprašate za servis .
Malo mi liči na mojega Zappa.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
5.11.2005 22:31:23   
mcerar
ful lustkan vozicek.
sem nasla orig. link strani: www.firstwheels.nl



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
6.11.2005 9:40:20   
Jančika_
Ma ja, tisto naslonjalo za noge je edini minus; tako kot pri nekateri Quinnyjih se ga zgleda ne da nastaviti. Vsaj na sliki tako zgledauser posted image . Na servis se pa nisem spomnila, vidiš, dobra ideja. Bom rekla bratu, da vpraša na Sončku.

Mcerar, hvala za link, ga prej še nisem videla; pojma nimam, zakaj mi ga ni vrglo ven, ko sem ga iskala?

(odgovor članu mcerar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
6.11.2005 14:25:02   
mcerar
ni kaj;)
mal sem firbcala (pa niti se nisem user posted image ):)...mislim,da ga je moc videt v zivo v avstrijskih Lutz-ih.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
6.11.2005 18:26:32   
Jančika_
Ja, zgleda, da se ga dobi v Lutzu. Bom brata gor poslala, da si pogleda to čudo. Hm, po moje bom šla zraven...user posted image .

(odgovor članu mcerar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
3.3.2007 17:55:05   
*tajda*
čau,ker je zdaj v baby centru firstwheels city elite 40% znižan me zanima če ga je katera kupila in ako je zadovoljna znjim

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
4.3.2007 20:36:31   
Antigona
Kje na sončkovi strani ste pa našle ta voziček??? Sem dala celo v iskalnik pa ga ne najde.
V baby centru imajo pa samo črnega, modrega in rdečega...
Na njihovi originalni strani so pa vse barve ful dobre. Ne vem kera je lepša....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
5.3.2007 11:58:52   
*tajda*
na spletni strani so ze novi modeli,ki se veliko drazji okrog 400 evrov in se jih dobi zaenkrat samo v tujini.Drugače imaji pa v baby centru samo še črnega ker so ze vse prodali.Vem ker sva klicala po celi sloveniji v centre pa imajo povsod ze skoraj prodaneuser posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
7.3.2007 11:18:10   
Nixxon
Midva imava Track elite. Fajn je, ker ima nastavek za Römerjevo lupinico, ter velika kolesa, katera so vsa gumjasta. Glede na to da imava pred hišo makedam, je bila to edino pravilna odločitev.

Je dokaj težak, ter sistem za pritrditev zadnjih koles ni ravno vrhunski, ampak sem se vsega že tako navadil, da ga sestavim v manj kot 1 minuti.

Samega sedeža še nisva uporabljala, ker mali še ni tako velik, košara pa je bila vredu, samo se mali ni ravno rad vozil v njej, tako da sva jo zelo malo rabila, sedaj pa jo je že prerasel.

Jaz bi ga še enkrat kupil, če bi bilo treba, predvsem glede na to ceno in uporabnost.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
7.3.2007 12:13:32   
*tajda*
Nixxon hvala za odgovor,sem mislila da ni nobenega ki bi imel tak voziček.No midva sva ze kupila city elite ker je bil samo 160 evrov in sva dobila zadnjega rdeče črnega v velenju,košarico  pa nama bodo pripeljali iz baby centra krško-tudi zadnjo,je pa tudi zelo ugodna okrog 60 evrov.Pride nova kolekcija ki je seveda lepsa in bolj funkcionalna,ampak za tako ceno se mi zdi da je voziček dokaj vredu.Sem pa zasledila da se na spletu v tujini prodaja za 400 evrov star model,tko da je pri nas res ugoden.No upam da mi bo lepo sluzi.Brat ima bebe comforta ki je zelo drag,pa smo jih primerjali pa razlike ni očitne,le to da je najin voziček lažje vodljiv.Cim več lepih trenutkov ti zeli z malim user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
7.3.2007 12:42:47   
Nixxon
Hvala, enako. user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
7.3.2007 14:28:24   
Lianna
Ubistvu bi lahko rekl, da je kopija Bugaboo, tko da če ima vsaj podobne funkcije ga priporočam. Ker Bugaboo je res fajn, še posebi ker je tako lahek, lepo vodljiv itd.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
12.3.2007 19:33:16   
*tajda*
No dobila sva zadnjega v rdeči barvi v Velenju,košaro sva dobila iz Krškega-zadnjo.Kako se obnese bomo pa videli kasneje,v glavnem za vse skupaj sva dala 220 evrovuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
13.3.2007 10:03:00   
Nixxon
Evo, ena slika našega Track Elite, postavljeno je samo ogrodje, ter gor dana z adapterji Römerjeva lupinica Baby safe plus, naš najbolj pogosti set-up (ogrodje z adapterji v avto, lupinico s tamalim na zadnji sedež), ko smo kje po nakupih, obiskih,...

user posted image


PS: V ozadju moj avto.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izkušnje z vozičkom Firstwheels
13.3.2007 20:58:18   
*tajda*
voziček zgleda super upam da bo tudi meni sluzil tako kot vamauser posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?