|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da se malo naučite Handling
31.10.2005 8:53:27   
Tiamo
Punce vse, ki pričakujete svoje sončke in ker vem, da nimate kaj početi, kot da ste na RR user posted image user posted image , vam priporočam, da si malo preberete o pravilnem ravnanju z dojenčkom oz. Hasndling. Jaz bi bila prav srečna, če bi mi kdo med nosečnostjo kaj o tem povedal. V materinski šoli ti povejo ful na hitro. Ko prideš pa prvič v posvetovalnico, te pa kregajo, da vse narobe delaš in si čisto zmeden. Pripela sem link... Punce medvedke v roke in vadit... 
http://www.mameibebe.net/dijete/dijete_sa_pp/Babyhandling/2004050506.htm
  Lp Tia74 in user posted image  Demi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 10:54:06   
Eviii
ja, full dober link user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 13:14:39   
Nina_
user posted image bravo za take straniuser posted image
user posted image bravo za vse ki pomagateuser posted image


_____________________________

Ko se rodiš so vsi veseli.
Ko umreš se vsi jočejo.
Ko živiš jim je vseeno.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da se malo naučite Handling
31.10.2005 14:02:38   
janč
ma dol mi že visijo s temi pravili
pričakujem že tretjega otroka in vedno je kaj drugega
prvega sem morala polagati v posteljico na trebuh, drugega na bog, bomo videli kaj bomo delali s tretjim
ne vem zakaj se vedno nekaj zmišljujejo
pred sedmimi leti je bila lupinica prepovedana, sedaj je pa celo priporočljiva
ma čist sem že zmešana s temi pravili
srečno

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.10.2005 19:25:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janč)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da se malo naučite Handling
1.11.2005 21:02:07   
Tiamo
Nobenega boljšega linka nisem našla, zato sem pripela tega. Link je prikazan z malo starejšim dojenčkom, vendar je postopek dvigovanja z boka primeren tudi za novorojenčke, tako, da mu z dlanjo podpremo glavico. Janč, ja vsako leto je nekaj novega. Raziskave napredujejo in tako so tu novi napotki za tavnanje z dojenčki. Vsem priporočam DVD od vzajmne Vadba z dojenčkom, tam je lepo prikazano. LP Tia74

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da se malo naučite Handling
2.11.2005 7:44:05   
tinkatonka
Ja punce ta handling je baje res priporočljiv. Ker otroku že s pravilnim držanjem omogočaš da se kasneje lepo razvija, da ima normalen mišični tonus, da ni prenapet ali preveč sproščen v mišicah. Jaz bom učenja handlinga deležna že v porodnišnici imam namreč to srečo da mama dela v razvojni ambulanti tako da me bo naučila.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?