|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtna igrala
9.10.2005 17:28:46   
Anonimen
Iščem vrtno gugalnico s kovinskim ogrodjem in raznimi gugali, in plastičen tobogan. Seveda po ugodni ceni, po neugodnih ni problema najti. user posted image
Ve katera, kje bi se kaj podobnega lahko dobilo, lahko tudi rabljeno?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtna igrala
10.10.2005 18:44:26   
Tinna
Mi smo vrtno igralo - tako kovinsko in res kvalitetno kupili kar po internetu za 38.000 SIT. V bistvu ti ga pripeljejo domov po hitri pošti in to že po enem dnevu. Mislim, da je to trgovina Comtron. Ne vem pa, če imajo še to akcijo. Lahko pa pogledaš - mislim, da so slike v enem albumu.

Fanj pa poceni nakup.

LP

_____________________________

Prišla sta, da bi bila najina a nista vedela kako zelo naju bosta osrečila. Najina največja sreča, veselje, zaklad.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtna igrala
10.10.2005 19:46:13   
Anonimen
Tinna, je to morda Kobo z gugalnico s te strani?
http://www.enakupi.com/zaotroke/gugalnice.html
Ker Comtron je podjetje, ki prodaja računalniško opremo.

(odgovor članu Tinna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtna igrala
10.10.2005 22:11:40   
Tinna
Ma bo držalo, da smo kupli pri podjetju Comtron- ker ima res večina računalniške opreme ampak tudi igrala. Sem pa gledala na njihovo spletno stran pa imajo samo eno igralo, ki pa stane kar 61.000 SIT -je pa podobno našemu- samo, da ta ima lestev mi pa imamo namesto te konjička. Prodajajo pa igrala KETTLER, ki so priznana kot zelo kvalitetna. So pa takrat, ko smo mi kupovali imeli ravno akcijo. Tako, da lahko pokličeš in vprašaš mogoče pa ti bojo znali kaj svetovat. So res zelo prijazni.

No zdej sem še enkrat pogledala pod igrače in še vedno prodajajo tudi takšno gugalnico, kot smo jo kupili mi je pa malček dražja.

http://www.com-shop.com/article.asp?ArticleID=39729

No upam, da sem ti kej pomagala. Pa še to nam služi kar dobro.user posted image

LP

_____________________________

Prišla sta, da bi bila najina a nista vedela kako zelo naju bosta osrečila. Najina največja sreča, veselje, zaklad.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtna igrala
11.10.2005 7:36:22   
Anonimen
Ja, prav imaš, Comtron res prodaja vrtna igrala. Sem včeraj zvečer kar nekaj ur brskala in jih našla, ker so kar skriti. user posted image

No, potem je to taista gugalnica kot tista na mojem linku, samo da ima "moja" zraven še vešalo. So tudi Kettlerjeve, sem kontaktirala prodajalca.
Se bomo odločili kar za tole.

Ponovno hvala za pomoč in lep pozdrav.

(odgovor članu Tinna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtna igrala
11.10.2005 7:47:18   
CUKRČEK
Po moje je najbolje da spremljaš oglase, ker se da doboto kaj poceni.
Jaz sem tako kupila tobogan za 25 000sit, ki drugače v redni prodaji stane 109 000 sit. gugalnico bo očka naredil sam, prav rako peskovnik. Mogoče kje dobimo še kako hišico in potem bo žur popoln.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?