|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosna posteljica
30.9.2005 8:47:31   
Pupica
Ali katera ve, katere dimenzije obstajajo teh posteljic?
 Jaz bi namreč potrebovala eno, ki pa bi bila široka max.60 cm. Vse navadne so namreč širše, tudi če so dimenzij 120*60. Jogi je potem namreč 60, s stranicami vred, pa pride nekje 68, kar pa je preširokouser posted image

Hvala za odgovore!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosna posteljica
1.10.2005 0:25:17   
KODA
Mi smo našega Vida že kot dojenčka navadili na potovalno posteljico.Ko je prerastel košek,smo bili na počitnicah in smo ga dali notr spat.In pri tem smo ostali.Naša je od Brevija120x70.Noter smo mu dali jogi dimenzije 120x60.Ker pa je ob strani 10cm prostora,sem dala noter peno in naredila pralno prevleko.Pri 3letih ga še ne moremo spraviti iz nje.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosna posteljica
1.10.2005 12:17:09   
Pupica
KODA jaz iščem posteljico, ki bo imela zunanje mere 60*120user posted image Vse imajo namreč notranje mere 120*60, potem pa še ogrodje, in zmeraj znese vsaj 65*125, če ne še večuser posted image .Prostora je pa za samo 120*60, no lahko tut 125*60, več kot 60 pa neuser posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosna posteljica
3.10.2005 23:12:29   
Pi-kica 1
Po moje je naša nekaj takega, ker sem kupila peno 120 x 60, pa sem jo morala doma še krepko obrezat, da sem jo notri spravila. Je pa od ABC designa.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




punčka?
akvalina

Katero ime se vam zdi najlepše?

Lea (27%)

Ela (42%)

Pia (31%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!