|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 17:43:18   
KODA
Naš 3letni Vid se odvaja od pleničk.Ker ga pa muči dermatitis,smo morali stestirati mnogo vrst plenic.Pleničko ima samo še ponoči,pa še to  mu je včasih odveč.Zdaj uporabljamo Pampers Sensitive.Kakšne se vam zdijo te pleničke?user posted image Lep pozdrav.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 18:38:22   
lan
Meni so te plenicke super in sem prav jezna,ker jih tukaj v Nemciji ne najdem

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 19:53:01   
frutka_
Sicer nismo imeli težav z nobenimi pleničkami in smo poskusili skoraj vse kar je na tržišču. Pampers Sensitive so mi boljše od ostalih zato, ker imajo elastične trakce in se "premikajo" s telesom. Nismo imeli nobenih težav do sedaj sicer pa uporabljam tudi DM Bbaylove.


LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 20:01:30   
Annny
Naša punči ima na vse pamperske hudo reakcijo, tako da ti kaj pametnega ne bi mogla svetovati. Če pa bi primerjala, so mi po strukturi mnogo bolj všeč pleničke Libero in DM Babylove.
Lp

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 21:48:02   
lin
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice Pampers Sensitive
29.9.2005 22:00:47   
KODA
Pampers Sensitive so po strukturi zelo podobne Pampers Premium(vijolično pakiranje).To sem uporabljala pri starejšem sinu.Teh se pri nas ne dobi več.Zasledila sem jih samo v Italiji.Ta mali paket stane(9EU).user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice Pampers Sensitive
3.10.2005 13:38:49   
Urša
Meni so the best of all! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice Pampers Sensitive
3.10.2005 13:41:34   
san
tudi mi uporabljamo samo te plenice, ker malemu od vseh najbolj ustrezajo, res so super, pa vijoličaste pampers pull-ups so tudi ok.user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!