|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še ena septembrska mamica
28.9.2005 20:59:12   
benika
21.9. je bil zame najlepši dsn v življenju. Rodil se nama je mali Benjaminuser posted image .
V torek sem bila na amnio, voda je bila že mlečna, odprta pa nič. Pa pravi G; Gospa, boste kar pri nas ostala, bomo dali tabletko za mehčanje materničnega vratu, jutri pa na indukcijo.OK, si mislim in grem v porodno, kjer sem ležala do petih, potem pa na ginek. oddelek. Zvečer pa se je začelo....bolečine v trebuhu, križu, po postelji me je kar metalo. Pa gremo na CTG in kaj se zgodi-popadki so preblagi. Nazaj na oddelek in spat.user posted image

Zjutraj so me že ob sedmih odpeljali v porodno. Britje, klistir in potem na flašo. Ob sedmih zvečer sem v user posted image  prosila za CR, ker sem bila psihično čisto na tleh. Pa ni bilo nič. V glavnem, po doooolgih urah popadkov se je ob 23.42 rodil naš pikec (53cm, 3530g). Danes smo stari natanko en teden in se imamo krasno. Mali več ali manj spi, ponoči je čisto  priden...je pravi zakladek.

Srečno vsem, ki boste še postale mamice...pogled na novo malo bitje je vreden vseh prestanih bolečin.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še ena septembrska mamica
28.9.2005 21:05:26   
arielca
user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še ena septembrska mamica
28.9.2005 21:17:43   
Anonimen
Čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še ena septembrska mamica
28.9.2005 21:36:25   
tejčica
user posted image user posted image user posted image Atiju in mamici čestitke in veliiiiiko veselih trenutkov s sinčkom.

Malemu pa dobrodošlico med nas, pa čimlepšo pot skozi življenje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še ena septembrska mamica
28.9.2005 21:45:31   
babica
ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 7:21:40   
amy26
ČESTITKE MAMICI IN ATIJU ZA MALEGA SINČKAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 7:30:02   
ameli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  veliko radosti mladi družinici.

Rodila si na moj PDPuser posted image !

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 13:56:20   
ninocka
Cestitke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 14:29:51   
KiSsMyAsS
Superca, cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 14:34:07   
Urša
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kako lepo! Samo si se pa orng namatrala za tale zakladek, boga! Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še ena septembrska mamica
29.9.2005 19:27:09   
Anonimen
Bravo bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?