|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nov ginekolog
11.11.2014 18:07:58   
Lia25
Živjo,

Potrebujem novega osebnega ginekologa in sem se odločila za Leonišče. Trenutno se odločam med:

Fabjan Vodušek
Jakopič
Šalamun
Ban Frangež
Tul Mandič
Barbič
Zore
Lučovnik

Prosim pomagajte, koga izbrati... Imate kakšne + ali - izkušnje s katerim od teh?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nov ginekolog
11.11.2014 20:50:54   
Pigy
imam dobre izkušnje z dr. Tul mandič, dr. Vodušek, toplo priporočam, obe sta super.

< Sporočilo je popravil Pigy -- 11.11.2014 20:52:02 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Lia25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nov ginekolog
12.11.2014 10:24:23   
Anonimen
Priporočam Tul Mandič, odsvetujem Pušenjaka, ki je postal prevzeten, neposlušen, hiter in nenatančen Živi samo še za MON.
Tul Mandič je sončna, pozitivna, zelo strokovna ginekologinja.

(odgovor članu Lia25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nov ginekolog
12.11.2014 10:25:29   
Anonimen
Tudi dr.Lučovnik je zanimiv, dober ginekolog. Sam je tko lep, da ima ženska kar tremo pred njim.:)

(odgovor članu Lia25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nov ginekolog
12.11.2014 11:01:28   
luca13
Bila sem operirana pri Banovi in jo lahko samo pohvalim. Prijazna, strokoven odnos.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nov ginekolog
12.11.2014 13:02:40   
Penny
dr. Fabjan Vodušek je super, res krasna, dr. Lučovnik tudi. Z ostalimi nimam izkušenj.

(odgovor članu luca13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nov ginekolog
12.11.2014 17:39:24   
Cuker*
Sodelujem z dr. Lučovnikom in nimam pripomb, samo pohvale. Tudi dr. Barbič je v redu, zelo korekten, mogoče preveč strokoven.


< Sporočilo je popravil Cuker* -- 12.11.2014 17:44:18 >

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?