|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščitne kreme
11.6.2014 19:18:11   
lery
Ker so že vroči dnevi , me zanima kje kupujete kremo za sončenje zase in za otroke. Mi smo do sedaj kupovali v lekarni La roche-posay. Sem zasledila da so prav tako dobre kreme tudi v Lidlu in Hoferju. Ali kupite zaščitni faktor 50+?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščitne kreme
11.6.2014 19:26:25   
LuLu
Zaradi testov ZPS kupujem kreme od 20-30 v Hoferju ali Lidlu.
Večji faktor ne kupujem, ker nam to zadostuje. Ker pa tudi kreme niso zdrave, probajte čim manj jih uporabljati, se držati ur, kdaj se na sonce ne sme in ne pretiravat v glavnem...
Prosim user posted image

(odgovor članu lery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščitne kreme
12.6.2014 4:14:27   
Hope2
Mi smo vec ali manj celo leto na soncu oz v poletjuuser posted image . Pogoj je najvec 20-30 faktor za otroka, midva z mozem kdaj tudi 10-15. Sprva sem malemu kupovala bio kremo, zdajle le pazim, da je brez parabenov. Ko smo v sloveniji kupim hoferjevo, dm-ovo ali mullerjevo znamko. Nikoli ne kupim vec kot 30 faktor, pa smo vseeno cist beli. Na plazo ali na bazen gremo zgodaj zjutraj do najdlje 11.00, pa potem spet od 15.00 naprej. PA SE to smo vec ali manj v senci.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščitne kreme
12.6.2014 7:01:42   
matkica
Jaz kupujem faktor 30 od justa.Smo pa bolj v senci,pa čez ta hujšo vročino tudi ne hodimo na sonce.

(odgovor članu lery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaščitne kreme
12.6.2014 8:01:19   
Najaa
Faktor največ 30, krema od Lidla. Pa kapo na glavo. V največji vročini nismo vzunaj.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaščitne kreme
12.6.2014 10:25:36   
dreamhorse
Šparovo znamko, za tamalo 30 faktor, za naju tudi kaj manj

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.6.2014 12:53:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.6.2014 8:46:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaščitne kreme
13.6.2014 13:04:48   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Faktor največ 30, krema od Lidla. Pa kapo na glavo. V največji vročini nismo vzunaj.


enako. ko je sonce najmočnejše, pa smo itak v senci. velikokrat se sploh ne mažemo, ker se soncu izpostavimo, ko nam ne more škoditi. je pa ful pomembno vedeti, kakšno kožo ima otrok - jz imam enega belčka, ki ga moram ful paziti in enega cigančka, ki hitro porjavi in nima občutljive kože.


koza, ki porjavi je tudi poskodovana. Le da ena pac porjavi, druga pordi. Poskodovani sta obe.

Namazemo se pa mi cetudi smo v senci, ker skozi tiste veje, liste... vseeno prispona. Moj je enkrat zadremal pod marelo, ornk debelo platno, ornk debela senca, se je zbudil v pol ure in je bil roza- tak da nas je izucilo, da senca ni dovolj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaščitne kreme
15.6.2014 18:04:01   
koala
Lidlovo ali hoferjevo faktor 30. Več ne kupujem, ne vidim potrebe.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaščitne kreme
22.6.2014 20:11:44   
Patricija32
Jaz sem kupila v tuš drogeriji zdajle prvič eno kremo Bio Solis, pa bomo videli, kako se bo obnesla. Mimgrede - imajo ful akcije na kreme za sončenje trenutno, tako da se vam splača pogledat. Drugače pa tudi mi se v največjem soncu večinoma zadržujemo v senci, ker ni niti zdravo niti prijetno ... ne razumem ko vidiš nekatere ki ležijo od jutra do večera na soncu, pa so potem čist zapečene ...men je to čist mimo user posted image Je pa res ja, da če je koža rjava je že poškodovana...ampak malenkost barve pa je vseeno fajn imet, se kr boljše počutiš v svojem telesu user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaščitne kreme
27.6.2014 11:53:20   
amii
Jaz pa si ne morem pomagati. Mene kreme odvračajo. In ko sem na pregledu pri dermatologu omenila da ne zaupam kremam, je šel v luft da je joj. Priporočal je oh in ah kreme in dejal da je za 4 člansko družino pač potrebno odštet 1000€ na leto (!!!!!user posted image ), da bi bili vsi 100% zaščiteni od sonca - ko mi je to rekel bi ga lahko user posted image , ampak ok on verjetno delno živi od prodaje teh žaub.

Vsako leto kupim kremo v Lidlu ali Hoferju pa je ne uporabljamo, ker enostavno ne zaupam tej kemiji. Imamo hvalabogu ogromno sence na razpolago (in doma in na morju) in se večino dneva zadržujemo tam. Kopamo in divjamo do 10h, pol gredo otroci počasi spat (ob 11h) in spimo in lenarimo do 15h, se najemo, malo poigramo in je ura tak 18h, ko gremo spet do morja. Nikoli nismo rdeči, rjavimo počasi in to je za mene to.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaščitne kreme
3.7.2014 15:11:59   
Mipka
Mi tudi ne pretiravamo s faktorjem, mislim da je do 30 čisto dovolj. Čeprav smo na soncu dejansko zelo malo, več ali manj v senci razen ko se gre v vodo ali pa če se ta mala dva igrata v kakem peskovniku ali pa če sta na poganjalčku, pa še to imata vedno kapco na glavi. Mi smo tudi izkoristili popuste v tuševih drogerijah in si nabavili kar nekaj stvari, saj bomo letos v istri kar 3 tedne in je fajn met nekaj zaloge, da smo potem mirni :)

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaščitne kreme
4.7.2014 18:07:15   
zirafa19
Cao,jaz sem kupila v lekarni od niveje,fauktor 30+,tako kot lansko leto. Nic me ni opeklo.sem pa bila izpostavljena soncu tudi med 11-16-to uro zaradi čolna,ki se težko izogne s.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?