|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mala šola citiranja na RR
12.5.2014 22:22:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Ups, ja. Šlampasto se izražam, najbrž celo nepravilno - ne vem, bo mateyka povedala.

Napačno sem uporabila izraz 'html koda'. Morala bi reči html zapis (vsaj upam, naj me prosim kdo pouči, da ne bom še naprej neumnosti klatila).


obje je kul. ti čist jasno pišeš. petea je laik za te zadeve pa ne šteka user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mala šola citiranja na RR
12.5.2014 22:31:32   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
petea je laik za te zadeve pa ne šteka user posted image


res je, so mi te zadeve čisto nepomembne in tuje user posted image

se ne rabim ukvarjati z njimi več, kot je nujno potrebno; če me pa že kaj zanima, pa vprašam na RR user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mala šola citiranja na RR
12.5.2014 22:36:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
se ne rabim ukvarjati z njimi več, kot je nujno potrebno; če me pa že kaj zanima, pa vprašam na RR user posted image


zdaj ne bomo več googlal ampak RRuglal user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mala šola citiranja na RR
12.5.2014 22:39:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: petea
se ne rabim ukvarjati z njimi več, kot je nujno potrebno; če me pa že kaj zanima, pa vprašam na RR user posted image


zdaj ne bomo več googlal ampak RRuglal user posted image


Enkrat je moral tudi RRugelj konkurenco dobit user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mala šola citiranja na RR
12.5.2014 23:35:19   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ja kako pa naj bi to bolj enostavno izvedel? kaka web-telepatija, govorni ukazi računalniku? recimo: "Računalo", vzemi drugi post od Stanislave s podčrtico na dotični strani, od prve besede "jaz" do tretje besede "srbi" istega posta ter dodaj tretji post uporabnice Lulu, od drugega stavka in do vključno z 10 stavkom?
čisti nightmare, če mene vprašaš..

plus nismo še v startrek dobi. tam bi blo jažje se transportirat v en kafič na Bori Bori in se met osebno fino tiste tričetrt urce kot pa tele v uber komplicirane napotke dajat pol ure za multiple relpy-je enemu brihtnemu računalu.. user posted image user posted image


lahko bi obstajal kak gumb ala "citiraj več" kot recimo v mojem telefonu: "izbriši več" pa bi se samodejno nabiralo v istem okencu vse kar želiš citirat (to bi še vedno moral sam izbrat manualno)...

sicer pa moja mami bi rekla, če si lačna besed ti raj ponudm kej za pojest kokr, da se obešaš na vprašanje user posted image evo ti eno virtualno kavico (ki to sploh ni, če dejansko striček ven skoči)

user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mala šola citiranja na RR
13.5.2014 0:55:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
lahko bi obstajal kak gumb ala "citiraj več" kot recimo v mojem telefonu: "izbriši več" pa bi se samodejno nabiralo v istem okencu vse kar želiš citirat (to bi še vedno moral sam izbrat manualno)...


hmmmm, not a bad idea.. edin problem, ki ga vidim je, potem znajt se v tej kači - kje so vmes luknje da dopišeš vsako posebi, ker zna bit kaos, če izbiraš poste kjer je že od prej en cel kup reply-jev not in potem se nabere "kača" citatoc v citatih za celo stran..

ampak viš kok hitr pade ideja, če se en mal poheca, kakor ti ne paše user posted image ok, resno - men se zdi kar dobra in fajn ideja, samo sumim, da bi to že kje na kakem forumu že zdavnaj uvedli, če ne bi bil nekih nepraktičnih side efektov.. če se pa motim, pa bo čez nekaj let ta ideja vredna miljone - hitr patentirat user posted image

sicer pa moja mami bi rekla, če si lačna besed ti raj ponudm kej za pojest kokr, da se obešaš na vprašanje user posted image


ne razumem tvoje mame - če si lačen besed, potem ti pač hrana ne paše...? user posted image
si kr občutljiva glede na to, da niti nisi "nova" na webu, tko da ne vem..
pomisli, ljudje smo različni in ene ljudi dost stvari zanima ker so taki po duši, pa radi mal naglas razmišljajo in debatirajo. ker si ne znajo predstaljat kako bi to bilo izvedljivo, in ker se zabavajo zraven ko razmišljajo o tem kako bi kaj zgledalo, in ker so taki po naravi, da se radi na glas pohecajo, iz svoje misli ki se jim utrne ob kaki besedni povezavi. brez neke dodatne traume in master plana. sicer pa, kaj čem govort, sej sama veš kaka je virtuala - zelo hitro lahko vse skup napačno dojameš user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mala šola citiranja na RR
13.5.2014 1:04:50   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: petea
se ne rabim ukvarjati z njimi več, kot je nujno potrebno; če me pa že kaj zanima, pa vprašam na RR user posted image


zdaj ne bomo več googlal ampak RRuglal user posted image


Enkrat je moral tudi RRugelj konkurenco dobit user posted image




user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!