|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.4.2014 8:54:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lazarji...
29.4.2014 9:27:59   
RIJA*
nočeš vedeti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lazarji...
29.4.2014 9:39:15   
mamica deklicam
meni je rekla mačeha, naj okoli solat posujem pepel. In je uspelo, mi niso nebene sadike več pojedliuser posted image

samo ne vem ali velja za vse polže ali samo za tiste majhne. Eni nasujejo sol okoli gredice, ali pa zasadi po celem vrtu rože smrdečke. Baje jih njihov vonj odganja

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lazarji...
29.4.2014 9:44:00   
sončnica24
Tukaj imaš par idej:

http://permakulturazatelebane.wordpress.com/2011/04/20/polzi-20-4-11/

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lazarji...
29.4.2014 9:58:32   
malaMravljica
Metulj, je kar nekaj takih domacih idej kako se znebit polzev iz vrta. Za kratek cas se jih tudi s homeopatijo, pa ce posusis jajcne lupine in jih potem zdrobis in posujes. Ce pa imas res problem s polzi, to pomeni, da jih je tok, da ti rata slabo, da ti pozrejo od solate do petersilja in timijana, vse, potem ti jih bo odgnala samo ograjica proti polzem. Ce imas nek stirikoten vrt go for it. In ce jo dobro namontirate bo vecna. Govorim pa o tem

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.schneckenzaun.com/schnecktext/preise/sz_07070008_skal.jpg&imgrefurl=http://www.schneckenzaun.com/schnecktext/preise/&h=224&w=300&tbnid=ZnjQg9hUdsoZZM:&zoom=1&tbnh=97&tbnw=130&usg=__EGJjnIuaCdI1rV0lKd-NVqX72nc=&docid=rGfd3JQnYDGErM&client=firefox-a&sa=X&ei=RFtfU-a0EoGM7Qbb94GYCg&ved=0CFcQ9QEwAw&dur=556

naceloma jo ima tudi Bauhaus, sicer ko prides notri po navadi prvic slisijo za to in oni nimajo, ko pa gres sam raziskovat ali jih reces naj se zmigajo, da vceraj so jo pa imeli, pol pa najdejo user posted image in ja, jaz jo imam.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lazarji...
29.4.2014 10:00:35   
malaMravljica
se pa strinjam z Rijo, noces vedet kaj sem delala z njimi user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lazarji...
29.4.2014 17:08:49   
Izabelina
goske?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lazarji...
30.4.2014 9:25:44   
HuAnita
Lani jih je moj partner pobiral, ker se mi je že mešalo od njih, pa noben zvarek (tudi tisti na izkaznico v Kalii ne), ni pomagal. Nabral jih je v 2 veliki vrečki, par kg v 2 dneh, vrečko zavezal, notri pol kg soli, nato pa sem jih lastniročno skurila s kupom kartona. Vem, da sem kruta, ampak mi je odpeljalo, ko so mi košato baziliko požrli do stebla vse, da o solati, jagodah niti ne govorimuser posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lazarji...
30.4.2014 11:35:42   
irenav
Kozarec s pokrovčkom (od kumaric, ajvarja,...)imam vedno na vrtu in lazarje pobiram in dajem notri (in seveda zaprem s pokrovčkom!). Vsake toliko časa ga spraznim (smrdi kot user posted image ). Ni potrebno nobene soli, sonce skozi steklo naredi svoje.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lazarji...
30.4.2014 11:48:25   
ksenija12
Odlična rešitev je krastača! Verjela ali ne, v Avstriji jim v ta namen postavljajo hišice in jih celo gojijo. Krastača poje ogromno polžev v eni noči. Sama imam na vrtu 3, so zelo teritorialne, vsak večer delajo obhode skoraj ob isti uri in so res super. Je pa ena stvar - če kosiš z nitko, moraš zelo pazit, da jih ne pokosiš. Prav tako moraš pazit, da z vilami ne prebadaš komposta /tam spodaj se rade zavlečejo ali kuriš vej, ker potem jih uničiš.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lazarji...
30.4.2014 12:36:01   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Odlična rešitev je krastača! Verjela ali ne, v Avstriji jim v ta namen postavljajo hišice in jih celo gojijo. Krastača poje ogromno polžev v eni noči. Sama imam na vrtu 3, so zelo teritorialne, vsak večer delajo obhode skoraj ob isti uri in so res super. Je pa ena stvar - če kosiš z nitko, moraš zelo pazit, da jih ne pokosiš. Prav tako moraš pazit, da z vilami ne prebadaš komposta /tam spodaj se rade zavlečejo ali kuriš vej, ker potem jih uničiš.


user posted image user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (15%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (5%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (10%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (5%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (30%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (35%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!