|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
3.3.2014 0:00:33   
Anonimen
Stanislava :) super si :) hvala za predloge, so odlicni, vsi smo prebrali tvoje prispevke, jih obcudujemo, se jih bomo dolgo spominjali, nam segajo v srce in oh in ah imas tudi vso naso zeleno pozornost, ko pa se bos pocutila v stiski pa se kar napisi kak svoj briljanten predlog. 3x hura za tebe in da bi se le sedaj ob neverjetno izvirnih predlogih pocutila odlicno :)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
3.3.2014 12:16:48   
nezzek
Jan, David, Jurij, Matjaž, Marko, Filip, Lovro user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
3.3.2014 23:16:19   
*zvezdica zaspanka*
jakob, matevž, benjamin, oskar user posted image

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
3.3.2014 23:47:14   
Anonimen
Jakob, filip, rene in alex se mi zelo dopadejo in na ta imena sploh nisem pomislila :) user posted image

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
4.3.2014 8:31:43   
kajalin*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če si ti že vse pogledala in nisi nič našla- kaj pričakuješ, da ti bomo me predlagale? Čudež?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
4.3.2014 10:47:47   
nezzek

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jakob, filip, rene in alex se mi zelo dopadejo in na ta imena sploh nisem pomislila :) user posted image


Super!! user posted image Midva pa še kar kolebava in se nam nič kaj pretirano ne dopade.. (v smislu "to je to!") user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
4.3.2014 11:02:54   
Anonimen
Mojemu sinčku je ime Erik in meni je najlepše ime – itakuser posted image . Čeprav sprva mi ni potegnilo (ko je mož predlagal), potem s časoma mi je čedalje blojše zvenelo, po 2eh letih pa sploh ne predstavljam, da bi bil kaj drugega – ker mi je top ime.
Sedaj sem pa spet noseča in če bo fantek bova imela še večji problem, ker sva pri fantovskih imenih zelo različnih mnenj in težko skupaj prideva.user posted image Za punco imava izbrana 3 imena, ki sva jih izbrala še pred prvo nosečnostjo in sva bila takoj usklajena. Spola pa nočeva vedeti, naj bo presenečenje. No, samo da bo zdravo ime bo že dobil user posted image

(odgovor članu nezzek)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
4.3.2014 11:58:33   
NikaAnna
Luka, David, Mark, Marcel, Jakob, Filip... ampak do sedaj se nisem naletela na tistega, ki bi mi bil uau user posted image
za puncko pa vsecna imena kr letijo...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
8.3.2014 11:46:46   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drage pristasice slovenskih imen (tiste, ki se kregate ze same s sabo) :), najprej hitro malo v solske klopi, predvsem k predmetu slovenscina. Moje vprasanje ni bilo kaksno je vase mnenje o tem, kaj si mamice in nosecke mislijo o imenih otrockov, temvec da podate svoj predlog. Ce tega ne zmorete si ustvarite svojo temo npr. "Sem prava tecnoba in ves svet mi gre na zivce" in tam lepo pocvekajte.
( JE ZA PRIČAKOVAT OD TAKIH DA BODO SPET KAJ TRAPASTEGA BLEKNILE) ( in ne, ne derem se, ker če bi se bi napisala na koncu stavka ! )


Stanislava :) super si :) hvala za predloge, so odlicni, vsi smo prebrali tvoje prispevke, jih obcudujemo, se jih bomo dolgo spominjali, nam segajo v srce in oh in ah imas tudi vso naso zeleno pozornost, ko pa se bos pocutila v stiski pa se kar napisi kak svoj briljanten predlog. 3x hura za tebe in da bi se le sedaj ob neverjetno izvirnih predlogih pocutila odlicno :)user posted image user posted image user posted image
( njej je itak dolgčas, od kar sem na forumu)

Hvala punce za odgovore, sta dva imena na katera nisem niti pomislila, sem razmisljala popolnoma v drugi smeri :). Tako da res hvala. Zadnja anonimna - hehe ne pricakujem cudeza, ta bi se zgodil, ce bi se ljudje kot si ti na svoj slab dan znali brzdat in zadrzali komentarjev, ki ne spadajo pod tot emo. Ne vem ce so vas v soli ucili, lahko pa ti pomagam - nobeno vprasanje ni neumno, neumen je lahko samo odgovor ;). Hvala vsem puncam ste me kar razveselile :).

tudi taki ljudje morajo obstajati, da nam dajo vedeti da smo boljši, trikrat hura za nas :) in to mislim resni

JAZ SEM ANONIMNA ŠT....?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
8.3.2014 13:44:20   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Preiskala sem vse forume in se in se, imena pa od nikoder.


Večina imen, ki ti je všečnih, se skupaj z razlagami in še kupom drugih zanimivih informacij najde v knjigi Leksikon imen Janeza Kebra.

A očitno je zelo težko zaviti v kakšno bližnjo knjižnico in vzeti knjigo v roke in jo preučiti.

Ali odpreti stran statističnega urada, kjer se najde ogromno podatkov.



P.S.: Glede na to, da si kao preiskala še in še virov, mi ni najbolj jasno, kako lahko med drugim izpustiš osnovno knjigo s tega področja.
In se potem še na vse pretege čudiš, kako da se forumašicam zdi čudno, da po tem, ko si kao preučila vse, še nimaš izbranih imen ... user posted image

Nakar se izkaže, da glavnih zbirk sploh nisi niti pogledala, kaj šele preštudirala ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ime za fantka - nujna pomoc!
13.3.2014 15:53:12   
NikaAnna
petea verjetno je s tem, da imena ni in ni mislila, da se ni nasla taksnega, ki bi ji bil vsec, se ti ne zdi??
Sicer je pa tle odprtih ogromno tem, na katere je bilo napisanih na tisoce knjig in na katere obstaja ogromno literature. Po stevilu tvojih postov sklepam, da si tu in tam tudi ti (in tebi podobne) komentirale na teme, na katere bi odgovore zlahka nasla na knjiznjih policah - pa nisi - zakaj ze ne? user posted image kr neki..

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?