|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 16:12:26   
simona2
Ali mi prosim lahko svetujete saj sem ful v dvomih glede vožnje z avtom za malo dlje časa. Jutri bo Maša stara 17 dni, pa bi šli na obisk k babici v Laško (cca 1 uro vožnje in še malo), pa me zanima ali ni to malo predolga. Ali morda svetujete kakšen postanek.

Pa še nekaj lupinica PegPerego se mi zdi tako globoka. Podložila sem jo s pleničko, pa se mi zdi še vseeno neudobna.      
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 16:23:21   
Jessy
Jaz imam drugo lupinico, vendar sem vanjo lepo zložila tisto odejico, ki se jo dobi prek telegramov.

Mi smo na prvo daljšo pot šli kar kmalu, nekje okrog 3. tedna starosti. Šli smo v LJ po nakupih. Do LJ imamo 1 uro vožnje. Tako smo bili od doma kar 5 ur (vožnja, nakupovanje, vožnja), pa je bilo vse vredu. Je pa res, da sva jo po LJ vozila v vozičku, kjer je lepo spala.

Jaz nič ne kompliciram glede tega, kam gremo in za koliko časa, saj se vendar mora navaditi takega načina življenja. Mi gremo čist povsod.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 16:42:50   
inna
mi smo šli pri 6 t k prababici vozili smo sme 2 uri in ni bilo problema

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 18:40:05   
cicido
Medve z Ulo sva sle same na otok Pag, ko je bila stara 5 tednov. Celo pot mi je spala, zbudila se je na trajektu, sem jo podojila in vse je bilo ok.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 18:49:33   
Olivija
Mi imamo isto lupinco, trenutno tudi podloženo in se mi tudi zdi ful zvita noter. Ko je bila pa Ana stara že ene 2 meseca se mi je zdela pa super udobna. Za take mejčkene se mi zdi pa res mal neudobno, čeprav se Julija nič ne pritožuje in zgleda da ji čist paše, vedno takoj zaspi v avtu. Pa 1 ura vožnje ni tako veliko, sej po moje bi se itak začel pritoževat, če jim ne bi pasal.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 19:57:51   
BARBARA R.
Odvisno od tvojega otroka.Naša Kristina ne obožuje vožnje z avtomobilom, tako da so do enega leta starosi bili že podvigi če smo prišli do trgovine brez joka.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 20:09:30   
ponosna
Naš je bil star natanko 17 dni, ko smo se prvič zapeljali iz LJ do obale. Le pogumno!

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
16.9.2005 22:57:13   
pravljica
naš je pri 6. prespal vožnjo do dalmacije (cca 5 ur)...tja in nazaj ...zakaj bi ga budila, da se malo pretegne, če je pa tako lepo spal

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj prvič na pot z avtom in za koliko ča
17.9.2005 8:59:45   
simona2
Evo pa smo ostali doma. Tako grozno vreme je, da se nam res ni dalo na pot. Bomo šli naslednji teden, takrat bomo pa stari že 3 tedne, kar pa mislim, da je že OK tudi za malo daljšo pot. Po drugi strani, kaj pa tiste, ki so rodile npr v Postojni pa so iz Maribora ali Celja, pa se že takoj peljejo več kot eno uro.

Kljub vsemu hvala za nasvete.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?