|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 9:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrečica za kruh...
29.11.2013 10:38:04   
malaMravljica
Hmm.. ne vem kaj je sicer estetsko sprejemljivo zate, sam ti povem kako ga jaz shranjujem. Ko kupujem potem kupim tudi jaz vecinoma crn in to tak pravi crn kruh, ga imamo par dni tudi mi. Jaz ga pustim kar v tisti vrecki, v katero ga da pek mi, mi je estetsko ok user posted image saj potem ga dam itak v tisti predal za kruh. So pa to take manse vrecke, ima gor tudi za drzat, kot mala plasticna merkatorjeva vrecka, sam te nase so iz bistveno tanjsega materjala, taka " plastika" ki se mecka in zelo tanka, tanjsa kot tisti skrtoci na blagajni v Merkatirju recimo. Gor je pa se pec narisana in pek, ki mesi kruh. Ha, lepa a ne. Da ne bos jezna, mal se hecam zraven, sem se nasmehnila, ko sem naslov teme prebrala, vrečica... tebe tudi malo daje slovenscina a user posted image al pa mene se bolj kot mislim, zna bit tud to no.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 10:50:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 10:53:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrečica za kruh...
29.11.2013 11:06:56   
gsatalema
saj je čisto vseeno kakšno vrečko imaš... imej takšno, ki ti bo všeč. V platneni se kruh res nekoliko hitreje suši, ampak je opcija dobra. Če pa imaš v pvc vrečki ( katerekoli debeline) , pa moraš vsaj 2x na dan vrečko odpret in jo pustit kakšnih 15 min., da se "prezrači". Lahko pa jo v platneni pustiš, ampak še kruh poviješ v kakšno bombažno kuhinjsko krpo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrečica za kruh...
29.11.2013 12:50:05   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ha!

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=vre%C4%8Dica&hs=1


user posted image user posted image ce das v tvoj iskalnik besedo vrečka sploh ni zadetkov. Moj materin jezik je cist na psu. In pol naj jaz naucim sina slovenscine, da bo naredilo klik in bo videl besede v drugi barvi, pred ocmi bo slovenska zastava, Preseren, kobariski struklji, Cocta, Postojna in nasa narodna nosa. Sedaj vidim izvor problema user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 15:08:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 15:13:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrečica za kruh...
29.11.2013 17:31:33   
malaMravljica
Ha ha, tudi meni je bilo cudno, da lahko pozabljas besede v svojem jeziku, pa sem ze tam, vcasih morem tok razmisljat, da se kaksne spomnem.
Sam z malim pa govorim slovensko tudi jaz oz se zelooo trudim, da me ne zanese. En dan si bom res na hladilnik nalimala na veliko napisano Govori slovensko.

Glede tvojega kruha, zakaj si ne nabavis tiste skatle za kruh? Moja je neka taka plehasta/ kovinska saj niti ne vem kaj, pa je ok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.12.2013 8:55:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrečica za kruh...
2.12.2013 9:51:11   
malaMravljica

Kako to mislis, da se ni nihce pogljabljal v estetiko skatel za kruh. Moja je rostfrei ( sem se v tvoji temi naucila to besedo :-) in lepo pase k pecici, napi, pomivalcu, hladilniku, kafe masini in masini za pasto user posted image saeco je cist happy odkar mu kupujem vodo in posledicno sem se jaz srecna. Sem pa vceraj tko na pol vidla novo George reklamo, bolj slisala no, spet huda reklama. Pasto bom pa jutri spet proizvajala, morem spet v mlin v konkretno nabavo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.12.2013 10:59:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrečica za kruh...
2.12.2013 14:55:47   
malaMravljica
Metulj, cist kamot prideta na obisk, kar popokajta se v avto, jutri grem tud v nabavo, da bom zacela hmal bozicne piskotke delat. Danes sem jih za vrtec, bodo na bozicnem sejmu prodajal, pol pa za nas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrečica za kruh...
3.12.2013 11:44:14   
ronja
Pa nared tako kot dedi: da kruh NAJPREJ v plastično vrečko in potem čez v uno za kruh (meni to ni jasno, jaz delam obratno, če že dajem v plastiko). V tvojem primeru bi bila platnena una za čez.
Sicer si pa lahko omisliš vrečko iz plastificiranega materiala za prte - se ne bo izsušilo, je pralno in če ti je všeč vzorec, je lahko lepo (čeprav je še vedno plastik fantatik).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vrečica za kruh...
3.12.2013 11:47:27   
ronja
joj, huda si! da ne govorim o masini - po mojem bom morala enkrat ronjo potrpat v avto, pa prideva pogledat tole masino - po mojem bo cista ekstaza ze samo to, da bova gledali user posted image racuni tko, cez ene 10, 15 let, realno!

Ronja je za! Čez eno leto ne bo nihče več priklopljen name in bom prosta ko ptiček na vejiuser posted image in lahko hodila okoli gledat, kaj vse bi melauser posted image .

Medtem pa če boš kaj v LJ., pridi pogledat mojo leseno škatlo za kruh - lesene so meni čisto lepe, samo žal je nimam kam dat in je zdaj na vrh omare, kjer bi bila vsaka enako lepa:D

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 14:21:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vrečica za kruh...
7.12.2013 9:13:50   
Pauline
Kaj pa kaj takega ?
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50236091/
"ne božične"imajo tudi v Mullerju, v kleti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vrečica za kruh...
7.12.2013 15:49:01   
kajalin*
men je nabolj estetsko kruh in vse ostalo v omari...na pultu ne maram nič, razen kdaj sadje.

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vrečica za kruh...
7.12.2013 16:11:16   
patrino
Pri nas doma imamo trenutno točno tako:
http://www.zlata-ptica.com/posoda-za-shranjevanje-kruha-keramika.html

Prinesla nam ga je kolegica, ki ve da smo nori na keramične zadevščine in da paše k nam v masivno leseno kuhinjo.Skupaj s posodo, so bila prisotna navodila, kjer piše , da se lahko kruh shranjuje direktno v posodi brez vsakršne vreče in da ostane lepo svež več dni. Pri nas ga kljub vsemu dajemo v laneno vrečo in vse skupaj v posodo. Res ostaja svež več dni, nikoli ne poplesni. Posodo imamo ves čas na pultu, vendar, ker imamo kar veliko kuhinjo, nam ni na poti. Po pravici povedano imamo ves čas na pultu postavljeno veliko reči: terilnik, posode za začimbe, cvetlične lončke z začimbami, deske za rezanje, stojalo za nože, ....tako da je kuhinja podobna kuharski delavnici user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 7.12.2013 16:12:58 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vrečica za kruh...
7.12.2013 20:14:42   
mateyka
patrino, dej kako fotko - me zanima kok je to velika kuhinja, da ni gužve user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
9.12.2013 8:24:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pauline)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
9.12.2013 8:28:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kuhanje
Siana

Pustite svoje otroke, da z vami kuhajo?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!