|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mercatorjev sladkor
19.9.2013 17:37:43   
sončnica24
Je katera opazla take grenke pekoce kroglice v mercatorjevem sladkorju. S sorodniki pecemo pecivo in v mercatorjevem sladkorju smo opazile neke kroglice se kateri sanja kaj bi to blo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mercatorjev sladkor
22.9.2013 8:12:44   
nanč
Če lse le da, in se da se ognite belega sladkorja!!! Pa tudi rjavega!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mercatorjev sladkor
22.9.2013 10:37:28   
takotako
A v vseh?

mi ga uporabljamo, pa nismo opazili. Nesite nazaj

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mercatorjev sladkor
22.9.2013 11:01:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Če lse le da, in se da se ognite belega sladkorja!!! Pa tudi rjavega!

Zakaj pa toliko klicajev? panika?

Jah, res se bojim, da bom ob tem belem sladkorju doživela 80, 90 ali več let, kot so naši stari starši in starši, ki so ga uživali celo življenje user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mercatorjev sladkor
22.9.2013 23:41:31   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mercatorjev sladkor
27.9.2013 18:58:21   
polonicapika
Sončnica, res, da so delali nove embalaže za toaste, za cukr pa nisem še zasledila, da bi bilo kaj novega, zato ga odnesi nazaj. Ker za cukr še nisem videla, ne slišala, da bi bil pekoče sladek kot cukr. Mercator je začel proizvajati neke novitete z drugimi proizvajalci in so se zelo poslabšali. Ni čudno, da imajo izgube.

Nanč, mene tudi razlaga zanima. Pretiravanje verjamem, da je škodljivo kot vse, v ostalem bi pa rekla, da zmernost nikol ni mogla škodovati. Ker nikol ne more biti samo ena stvar kot je cukr, zaradi katere ima človek težave, če jih že ima in se samo zaradi njega slabo počuti.

Če si pa mislila to v prilepljenem linku, se pa le potrjuje moje mišljenje.

http://www.zdrava.si/index.php?route=blog/post&post_id=121

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mercatorjev sladkor
28.9.2013 21:22:58   
nanč

Jah, res se bojim, da bom ob tem belem sladkorju doživela 80, 90 ali več let, kot so naši stari starši in starši, ki so ga uživali celo življenje user posted image

Govorim iz lastnih izkušenj; sladkor je hrana glivic, kandide. Š>e vedno se borim s tem, vendar odkar sem odstranila sladkor iz moje prehrane nimam več teh težav. Ne pretiravam! Prav tako ne uživam bele moke, belega riža, testenin iz bele moke...in tudi moja družina ne. Če živiš in doživiš 90 let še ne pomeni da si jih zdravo preživel. Od mojega babica je ravno pri 92 letih zbolela za rakom. In če malo pomislimo, koliko je bolezni, koliko je kapi, koliko je alergij...ja kako se pa prehranjujemo?? Sama temu včasih nisem posvečala nobene pozornosti,odkar sem pa se na lastni koži prepričala kaj hrana povzroča, se je moj način življenja za 90% spremenil. Sicer pa ; vsak je sebi sodnik!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!