|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 0:05:40   
m_m
Nikjer ni več iskalnika po RR

V glavnem včeraj je pokukal ven prvi zobek in doma je cela štala. Sam joka. Pa lih so se krči pri 4m končal, evo zdaj pa tole...    Pa sem si že oddahnila, da bo mal bolš Vročine nima, sam joče se in to bolj kot pri krčih, če je to sploh mogoče in dlje traja. Dude ne mara takrat, mal pomaga če jo nosim. Kupla sem ono igračko za grizljat, ko ma hladilni gel noter, pa je še ne zna grist, ampak jo cuca kot dudo. Menda se dajo neke kreme kupit v lekarni, da se namažejo na dlesen. Kak se pa reče? A sploh kej pomagajo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 0:59:28   
coca
Krema je Calgel ampak meni se zdi da je še bolj jokal ko smo mu tiščali prste namazane s to kremo v usta. Imamo pa tudi mi še vedno probleme z zobki, ker se mi zdi da jih zdej ene par rine na plano in joka predvsem ponoči. Ravno danes sem ga šla že četrtič ali petič mirit. O upam na boljše čase!!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 8:36:31   
Naja31
Ja, pri nas je bilo tudi zelo hudo.
Ko je prvi pogledal ven, je bil samo siten nekaj dni, potem je pa takoj drugi ven rinil in je 4 dni samo krical. Bilo je res hudo. Meni se je tako grozno smilil. Calgel ni nic pomagal. Ko je bilo res hudo, sem mu dala pol zlicke Calpola in je bilo bolje za kaksno urco.

Upam, da pri naslednjih zobkih ne bo tako hudo.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 11:04:08   
m_m
Ah klinc. Mamo pa res srečo glede dretja Naja31, a Calgel ne more škodit? Dobile sma ga pri prvem cepljenju, če bi dobila vročino. Me je strah karkol ji dat, ker ima občutljiv želodček   

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 11:10:51   
ZARA
Jst imam za tamalo homeopetske kroglice Osanit, kupljene v Avstriji - ZAKON!!! Dobi se jih pa po vseh lekarnah!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 11:39:24   
NIN@
MI tudi imamo krogljice so super pa še slini se manj, lahko jid pa doziraš večkrat na dam, pa še prjazne trebuščku so. Drugače pa je baje mazilo "denitiprimi" super to sem od drugih slišala.

lp
nin@

Tudi misno dobili prvi zobek 04.09.2005....zdaj pa že leze drugi ..in ful slabo spimo ponoč!


(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 15:18:25   
sabini
ja pa res ni iskalnika mislm groza pol mormo pa skoz težit

jz imam tud tistega ki je gel notr, dej poglej v merkatorju imajo čist čist navadne za grist mehka plastika take ko so še včasih mel k sem bla jst mejhna, tist je full dobr tiste z gelom so še prevelike in preštoraste za tok mjčkene.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 15:59:47   
m_m
ZARA je napisal/a:

Jst imam za tamalo homeopetske kroglice Osanit, kupljene v Avstriji - ZAKON!!! Dobi se jih pa po vseh lekarnah!


ZARA, nin@ a to po vseh lekarnah v Avstriji? Pri nas jih ni? Kuk pa to zgleda? A je igračka al kej za pojest, se lahko drobi, odtrga...    

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 18:04:34   
rikica
Meni se pa zdi,da ji pomaga calgel.Oni dan ji je drugi ven pokukal.Imam pa drugi problem.Začela me je grist pri dojenju.To tak boooli,da sem se včeraj zraven Pravzaprav sva se obe.Tjaša zato,ker sem ji vzela ziziko,jaz pa od bolečin.Ima katera kakšen nasvet?Kako dopovedat 5in pol mesečnemu otroku,da ne sme tega delat?Če bo šlo tako naprej bom jo mogla nehat dojit,ker imam že cele pogrižene bradavice.Če je imela katera podoben problem naj mi please,da kakšen nasvet!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   joj - rastejo zobki
13.9.2005 18:45:21   
Naja31
V navodilih od Calpola pise, da je tudi proti bolecinam ob rasti zob, tako da po moje ne more skoditi. Samo pazi na doze. Pise not koliko je primerno za posamezno starost.


(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   joj - rastejo zobki
14.9.2005 0:27:12   
m_m
pa res. mamo doma lekarno, pa sploh ne vemo. js sem pa mislila, da je to sam a zbijat vročino

sam o onih kuglcah bi pa še vseen rada kej zvedla za splošno razgledanost

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!