|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil - težave
12.9.2005 21:17:56   
binica
Mamo problemček. Že od rojstva papamo Aptamil, ker je bila mamica brez mleka in do sedaj je bilo vse ok. Ko pa je Lana dopolnila 4 mesece, sem prešla iz Aptamila 1 na 2 in KATASTROFA. Čisto jo je zaprlo, tako da sploh ne more kakati. Ful se napenja in joka in nič. Včeraj sem ji pomagala s termometrom in kakec je bil ful trd in celo malček krvav. Grozno!
Sedaj pa ne vem kaj naredit, ker mi iz vseh koncev kapljajo različni predlogi. Eni pravijo naj nadaljujem z 1, čeprav naj bi bilo do 4. meseca, drugi naj zamenjam znamko. Kako se pa kaj obnese Comformil? Ga katera pozna? Kaj pa Novalac proti zaprtju?? Sploh ne vem kako Lani pomagat

Hvala za nasvete!!

p.s. A je z mano kaj narobe, da nikjer ne najdem iskalnika al ga ni več???????

Binica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aptamil - težave
12.9.2005 21:55:03   
lutka
po moje nebo nič hudega če nadaljuješ z 1. Jaz sem mojima dajala Aptamil PRE vse do 10 meseca starosti in sta lepo pridobivala na teži

Jaz sem v lekarni dobila svečke in so jima takoj pomagale. Daš pa samo pol svečke.

lp

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 21:58:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aptamil - težave
12.9.2005 22:03:11   
mišek
Jaz priporočam, da daješ comformil 2 od Milupe ali Novalac IT2. Zmanjšanje omenjenih težav je pri obeh isto. Ko bodo težave minile probaj ponovno z univerzalno mlečno formulo Aptamil 2, če se pa ponovno pojavijo težave pa naprej uporabljaj ali comformil ali Novalac.

Čim manj prebavnih težav in lp

Mišek

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aptamil - težave
12.9.2005 22:16:41   
urška
poskusi comformil

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aptamil - težave
13.9.2005 8:05:48   
srki
Binica, nič ne bo narobe, če boš nadaljevala za 1, tudi pri nas je bilo tako, 1 je bila super, ko smo prešaltatli na 2 je bila katastrofa, ga je zvijalo, tako da smo potem kar 1 dali nazaj.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aptamil - težave
16.9.2005 18:46:59   
bina
Živjo,

Ti imaš iste probleme kot jaz pri 2 mesecih. Daj mu conformil 2 pa boš vidla da bo ok. Je lažje prebavljivo. Jest sem ga uporabljala ker je imel moj Jaki kri na blatu v povezavi z močnimi koliki. Bila sva v bolnici in so mi svetovali to mleko. Resnično pomaga.

Pomojem ni dobro če bi stalno menjavala mleko. Če ti bo to mleko pomagalo ga uporabljaj skoz. To mleko ima samo dve številke.

Jaka je star 4 mesece in 3 tedne in nima več težav s prebavo.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aptamil - težave
16.9.2005 19:27:20   
marjanaR
Poskusi Hipp, je poceni in ne zapira. Jaz sem naši pikici dala najprej aptamil, pa jo je zaprlo, pa sem kar zamenjala in od tedaj je o.k.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Aptamil - težave
16.9.2005 21:40:26   
bobek05
marjanaR, pri nas pa je blo ravno obratno... Smo najprej imeli aptamil 1 in je normalno kakal, potem šli na hipp 1 in ga je čisto zaprlo.. zdaj smo pa na bebi in ni problemov s kakanjem, pa tudi krčev več ni!!

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Aptamil - težave
16.9.2005 21:43:38   
Anonimen
Jaz sem mešala Aptamil in Comformil, pol - pol.

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?