|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj izberem?
12.4.2013 9:13:58   
nutela
Pozdravljene,

kupujem vzmetnici za pograd. Spodnje ležišče ima letveni del, zgoraj ne. Povedali so mi, da mora zgoraj biti vzmetnica, ki je zračna, ker ni letvenega dela kot spodaj, kjer zrak kroži. Ravno v ponedeljek je tako v Hoferju kot v Lidlu akcija vzmetnic.

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_31217.htm

https://www.hofer.si/si/html/offers/2867_33561.htm

Čist sem že zmešana.V Lesnini so mi tako rekli, da mora ležišče bit vsaj 20cm visoko, da ne sme bit zarolano v folijo, da vse kar je za manj kot 150€ je bolj tako...

Zanima me ali je ta pena zelo mehka kot spominske pene al kako? 7 consko jedro vem, da pomeni, da je vzmetnica razdeljena na 7 delov in se vsak del zase upogiba - več kot je consko boljše je.

Je ta pena zračna, da bo primerna za zgornje ležišče?

Prosim pomagajte mi izbrati. Lahko tudi kaj drugega (do 200 € sem pripravljena dat za eno vzmetnico).

Hvala za vsak vaš nasvetuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 9:19:42   
gsatalema
Pri vzmetnicah ni najbolje da šparaš...
Če so vmetnice za majnega otroka, ki še nima neke teže, je ta spominska pena rešitev za krajše obdobje..., da pa vzmetnica v roli sploh ni vzmetnica pa se tudi jaz strinjam..., vse tiste boljše, oz. "conske" niso nikoli v roli. V rolo ti lahko dajo peno, ... kako se na tem leži in spi, ti ne znam povedat, ker enostavno nisem še nikoli tega kupila, po drugi strani, pa kupi otrokom kvalitetno vzmetnico, ker rastejo, rabijo dobro podporo hrbta v rasti in je to dobra popotnica za dalje v življenju. Jaz sem za sebe kupovala vzmetnico najmajn 2 meseca, jih imela kar nekaj na testu... in ti povem... malo dnara, malo muzike...

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 9:52:31   
ZmajTolovaj
Ne vem, midva pa mava najbolj običen Dormeo, ki je tud bil v rolo zavito, zdaj že skor dve leti. Spim super, nimam pripomb. Sem pa kupila v Hoferju enkrat eno "rezervno" ležišče 90x200 za ful mal denarja, enih 60eur je bil po moje, in sem tud lepo spala na tistem, dokler se je mali še dojil (sem spala v njegovi sobi).
Po moje je tud mal odvisno od vsakega posameznika, kak spanec ma oz. koliko je občutljiv. Sej pravim, jaz spim povsod ..

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 10:02:11   
nyna84
Mi imamo dormeo memory 12+2 (2cm spominske pene po vrhu) in ga ne zamenjam.
Super se spi - trdo in udobno ležišče, ki ne žuli user posted image

Sva z možem kupila za na zakonsko posteljo, dimenzij 180x200, pa je tako lahek, da sem ga lahko sama odnesla v hišo (je bil spravljen v rolo).
Ker je lahek je tudi postiljanje zelo enostavno.



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 10:05:04   
nyna84
Aja, trenutno imajo pri dormeu akcijo, ti 40 € vrnejo v obliki darilnega bona:
http://www.dormeo.net/lezisca/lezisce_memory_2_12.html

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 10:35:11   
rozilu
Nutela,

mislim da če nimaš spodaj latofleksa, ampak polno ploščo, ne pride v poštev noben lateks in tudi nobena umetna pena (ala dormeo). Te, kolikor vem, rabijo zračenje in bi se lahko nabirala vlada na plošči pa vse skupaj splesnelo. Tako da preidejo v poštev vzmetnice - torej take z vzmetmi - zdaj so najbolj popularne žepkaste vzmeti.

Je pa tega ful na tržišču, midva sva pred kratkim kupila pri Slovenski postelji. Je pa precej težek jogi - ne bi ga rada obračala na pogradu, tako na tleh še gre... Imajo podobne variante tudi v Jysku npr. Razmišljamo, da bi kupili tudi naši pupi, ker zdaj spi na eni peni... za njo še gre, ker je lahka, ma jaz na unem ne morem spat - pridem do latoflexa, pa nisem prav težka :)))

Te fore s sedmimi conami so meni brez veze - zamisli si,da so cone narejene točno za določen del telesa - a pol boš spala točno na določenem delu jogija ves čas, ker je tam mesto za rit? Če že, so npr. 3-5 con dovolj...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 10:41:11   
nyna84
Zakaj pa pograd zgoraj nima letvenega dela? Sicer ti bo res vsaka vzmetnica splesnela.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 20:41:19   
bubu_bibi
poslala sem ti ZS

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 21:13:59   
malaMravljica
Jaz bi pa v prvi vrsti gledala, da bo prevleka jogija na zadrgo, da jo lahko das dol in v stroj oprat. V vzmetnicah se nabere toliko umazanije, sam vidmo ne, ker je pac notri. Pa se otroci, kdaj kaksno bruhanje, ti pride to reees prav.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj izberem?
12.4.2013 22:21:30   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Je pa tega ful na tržišču, midva sva pred kratkim kupila pri Slovenski postelji. Je pa precej težek jogi - ne bi ga rada obračala na pogradu, tako na tleh še gre...


Izkusnje?
Uc sem namrec vrgla na njihove (slovenska postelja) zepkaste - 25 cm jogije in me zanimajo izkusnje, da ne pihnem mimo....

Zelo mi hvaijo tudi Ležišča Philip ( http://www.salonpohistva.si/manufacturer/lezisca-philip ), baje je to tovarna, ki je rpej delala za meblo,s edaj isto to delajo pod svojo znamko. na lezisce sme se vlegla in je prvi obcutek super (cena je ca 700 eur za 160 x 200 cm) , ne vem pa kako se dolgorocnejse obnese...
Ima kdo izkusnje???

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj izberem?
13.4.2013 14:08:08   
aknela123
jaz sem kupila še za zgornjo posteljo na pogradu letveni del.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?