|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priprava bratca na prihod dojenčka
18.11.2012 21:52:57   
mini86
kako jih najbolje pripravit na prihod dojenčka..

se o tem pogovarjamo, zlagava/gledava cunce, kej skupaj kupimo, veseli se da mu bo lahko prinesel dudo v P, ve da bo od začetka bolj kot ne spal in jokal-da se bova takrat lahko midva igrala, kasneje pa da se bosta lahko skupaj, ve da mu bo lahko oblekel nogavičke, dal lupčka...

pač o takih stvareh se pogovarjava..


zdj pa me me zanima ali lahko zanga naredim še kaj..ali sem še kaj izpustila..


aja pa rada bi predloge in ne kakšna pametovanjauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priprava bratca na prihod dojenčka
18.11.2012 22:08:58   
tulpek
A imaš kakšno igraško dojenčka... svojo, glede na to, da imaš fanka, jih verjetno nimate polno hišo user posted image user posted image user posted image naš je skoz tisto igračo nosil s seboj, sva jo previjala, dojila, kopala, oblačila, hranit sem ga mogla z žličko, vedno je dobil svojo porcijo hrane na mizo... še sedaj ga ima in je to njegov dojenček (ki ga je imel on v bušiju) in skrbi za njega, seveda ne skoz, ko se spomni.

Tole se zdaj spomnim + seveda kar si že napisala...

Aja, moram ti malo pametovat... js nimam te sreče in moj dojenček že od začetka ne spi (čez dan) kaj dosti user posted image user posted image user posted image user posted image ampak tega mu ni treba povedat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priprava bratca na prihod dojenčka
18.11.2012 22:24:54   
takotako
JAz pa sem mu povedala da bo lahko da bo jokal dojenček-ker ne bo znal drugače povedat in da če bo tok dober da mi bo pomagal ga mirit s pesmicami.. Nisem nič kaj posebej olepšavala.
Sem vedno govorila vau a zdaj bo pa kar velik brat... Itd. Pa nama je šlo kar lepo skoz. Ko pa je dojenček prišel pa sem mu psutila da je šel do nje, nisem težila mu da si mora roke oprat, ampak sem jima pustila da sta prišla v stik. Pa enkrat ko sta bila z očijem pri meni na obisku je bila mala lačna in sem mu dala k njegovmu ličku in ona mu je kao s sesalnim refleksom lupčka dala. MA to mu je blo tok zakon...
Ampak ga pa nisva kaj preveč silila k njej tud na obisk če ni hotu, ga je moj pustu pri babici.
Pa tako spat smo šli skup pa pravlico brat itd.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priprava bratca na prihod dojenčka
19.11.2012 11:04:01   
trnuljčica
Zadnjo tretino nosečnosti sva si z malim v knjižnici izposodila kar nekaj knjigic na to temo. Ker smo mu vedno veliko brali je bilo to res učinkovit način, da se pripravi na prihod sestrice. Predvsem zato ker si je želel bratca.
Ko je postal bratec, pa je v vrtec nesel , pogostitev, podobno kot za rd. To sem prej pripravila (sokove, kupljene čokoladne rezine...) in jih je z možem odnesel naslednji dan v vrtec. Otroci so si to zelo zapomnili in je njegova sestrica bila , glavna, še dolgo po tem. On pa ponosen.

Ostalo si že napisala oz so ti že svetovale.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priprava bratca na prihod dojenčka
20.11.2012 19:23:15   
babylove
Koliko je pa otrok star? Če še ni dovolj velik, da bi lahko pravilno ravnal z dojenčkom, potem mu kupi pupo. Ker majhni otroci želijo vse narediti kot mama, ampak so še prenerodni, da bi se lahko ukvarjali z dojenčkom. S pupo se bo zaposlil in bo ponosen, ker bo lahko ravnal kot mama.

Druga stvar je pa ta, da je fino, da se otroku pove in ga vnaprej pripravi na dejstvo, da se z dojenčkom ne bo mogel igrati, še dolgo časa ne. Če mu tega ne pojasniš, se lahko zgodi, da bo zelo razočaran nad tisto štruco, s katero si ne more nič začet...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?